IKEA İyi Fikirler - Dar alanlarda misafir ağırlamaya hazırlıklı olun
 

Misafirler ellerinde bir sürü eşya ile gelirler, bu nedenle kapıdan içeri girdiklerinde onları bırakabilecekleri bir alan yaratın. Tekerlekli paravan gibi hareket edebilen, çok amaçlı mobilyalar küçük alanların kurtarıcısıdır. Belki onları mutfakta depolama amaçlı kullanıyor olabilirsiniz ama paltoları asmak için de uygun olabilir. Tekerlekli paravanı istediğiniz zaman kenara itebilir veya oda içinde oda hissi yaratmak için kullanabilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Dar alanlarda misafir ağırlamaya hazırlıklı olun
 

'Oturun, oturmuşken kalın' hissi veren fonksiyonel mobilyaları ve oturma ünitelerini tercih edin. Saklama gözlü ayak uzatma taburesini istediğiniz gibi hareket ettirebilir, yumuşak halının üzerine minderler atarak oturma alanınızı genişletebilirsiniz. Sehpa olarak tabureleri kullanın. Daha fazla oturma alanına ihtiyacınız olursa duvara astığınız katlanabilir sandalyeleri indirebilirsiniz. Artık atıştırmalıklarınızı alın ve eğlenmenize bakın.

Yemek zamanı geldiğinde yemek alanını açılabilen bir masa ile büyütün. Halınızı kıvırıp kaldırın ve yer kazanmak için mobilyaları kenara itin. Masa ayaklarını, yer kaplamazı diye astığınız duvardan aşağıya indirin ve duvara yasladığınız masa tablasını da ayakların üzerine oturtun. 'Anlık parti' kutusundan çıkardığınız mumlar ve pipetlerle neşeli bir sofra kurun.

IKEA İyi Fikirler - Dar alanlarda misafir ağırlamaya hazırlıklı olun

Gece uzayıp arkadaşlarınız yatıya kaldığında onların iyi bir gece uykusu almalarını sağlayabilirsiniz. 2'li yataklı kanepeyi yatak haline getirin ve duvardaki depolama alanınıza yerleştirdiğiniz nevresim takımlarıyla yastıkları çıkartın. Orta sehpanızı da misafirlerinize komodin olarak kullanmaları için ödünç verebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git