Atıksız paket servisler

Yerel restoranlarınızı desteklemek istiyor fakat daha fazla atık oluşumuna neden olmaktan mı korkuyorsunuz? Artık insanlar tek kullanımlık paketler kullanmamak için evlerinden temiz ve tekrar kullanılabilir kaplar getirerek restoranlardan yemekleri bu kaplara koymasını istiyor. Bunu yapıp yapmayacaklarından emin değilseniz öncesinde kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm saklama kaplarını inceleyin

 

Bilinçli müşteri

Siz de evde plastik poşet biriktirenlerden misiniz? Bu poşetlerin hayatımızda bu kadar büyük bir yer kaplaması çok ilginç değil mi? Bunun önüne geçmek için alışverişe çıkarken yanınıza yeniden kullanılabilir alışveriş torbası alabilirsiniz. Böylece hiçbir zaman hazırlıksız yakalanmazsınız. Mağazalarda veya paket servis yapan restoranlarda, aldıklarınızı paketlemeden önce kasiyere kendi torbanızı kullanacağınızı söyleyebilirsiniz.

Tüm alışveriş çantalarını inceleyin

Elveda plastik pipetler

IKEA, 2020 yılında tüm plastik pipetleri ürün gamından çıkarttı ve bunların yerine kaplanmamış kağıt, paslanmaz çelik ve hatta bambudan üretilmiş daha iyi seçenekler sundu!

Tüm içecek ürünleri aksesuarlarını inceleyin
 
Ideas - Home 2 - Daha sürdürülebilir alternatifler
 

İçeceğinizi yanınızda taşıyın

Su şişelerinde kullanılan PET gibi geri dönüştürülebilir plastiklerin sonsuz kez kullanılabileceğine dair yaygın bir bilgi var. Doğrusu, her geri dönüştürme işleminde kalite düşer ve bir noktadan sonra plastik kullanılamaz hale gelir veya plastiğin geri dönüştürülmemiş plastikle birleştirilmesi gerekir. Çözüm mü? Tek kullanımlık ürünleri hayatımızdan çıkarmak! Bu tarz bir su şişesini evden çıkarken yanınıza alabilir ve içeceğinize kimyasal madde karışması riskini ortadan kaldırabilirsiniz

Tüm su şişelerini inceleyin

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 2 - Daha sürdürülebilir alternatifler

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 2 - Daha sürdürülebilir alternatifler

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 2 - FDaha sürdürülebilir alternatifler

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git