Ideas - Home 3 - Çok yönlü bir duvar çözümü

Nasıl bir saklama çözümü tercih edersiniz?

Sevdiğiniz eşyaları sergileyebilir ve diğer eşyalarınızı göz önünden kaldırabilirsiniz. Bu saklama sistemiyle açık rafları ve kapalı dolapları bir arada kullanabilirsiniz. Tercihinize göre dekoratif veya cam kapaklar eklemeniz yeterli.

BESTA saklama sistemini inceleyin

 

Düzenli raflar için saklama kutuları

Saklama kutularınız kapalı kapakların arkasında saklı olsa da evdeki her eşyanın yerli yerinde olduğunu bilmek harika bir his. Kapaklı kutular sayesinde her şeyi düzenli ve temiz bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm kutuları ve sepetleri inceleyin

Uyumlu bir çalışma alanı

Duvar çözümünüze küçük bir çalışma masası ekleyerek evde ihtiyacınız olan çalışma alanına sahip olabilirsiniz. Masa çok yer kaplamadığı gibi diğer eşyalara da kolayca uyum sağlar. Ayrıca, duvardaki saklama alanları sayesinde iş için gerekli olan eşyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Tüm çalışma masalarını inceleyin

 

Ideas - Home 3 - Çok yönlü bir duvar çözümü

Çekmece düzenleyiciler sizi büyük bir sorundan kurtaracak

Aradığınızı hemen bulabilmeniz, her ortamda size zaman kazandıracaktır. Bu, özellikle dağınıklığa neden olan ufak eşyalar söz konusu olduğunda geçerlidir. Çekmecelerinizi düzenleyiciler ve kutularla düzenleyerek dağınıklığa son verebilirsiniz.

Tüm çalışma alanı aksesuarlarını inceleyin

Saklama çözümünüzü sizi yansıtacak şekilde tasarlayın

Kutuları ve dekoratif aksesuarları bir araya getirmek, hem ufak eşyalarınız için kullanışlı bir saklama çözümüne hem de size güzel görünen bir vitrine sahip olmanızı sağlar. Odanın havasıyla uyumlu farklı renklerdeki çeşit çeşit dokularla tarzınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Tüm saklama kutularını inceleyin

 

Renklerle bütünlük oluşturun

Çalışırken, dinlenirken, sohbet ederken ve yemek yerken aynı alanı kullanıyorsanız renk seçiminiz sayesinde bu farklı aktiviteler arasında uyumu yakalayabilirsiniz. Her şeyin doğru renklerde ve uyumlu tonlarda seçilmesi gerektiğini unutmayın.

Tüm minderleri ve minder kılıflarını inceleyin

Tarzınızı aydınlatma çözümleriyle tamamlayın

Aydınlatma çözümleri yalnızca işlevsellik açısından önem taşımaz. Dekoratif bir lamba tercih ederek hem ortam modunu ayarlayabilir hem de odanıza bambaşka bir tarz katabilirsiniz.

Tüm tavan lambaları inceleyin

 

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git