Tatlı rüyalar için her şey hazır!

Yatacak yeri mümkün olduğunca rahat hale getirmekle başlayabilirsiniz. Yeri özelleştirmek için renk, desen ve nevresimi çocuğunuzun seçmesine izin verin. Güven hissi vermesi için yumuşak hatlara sahip (yatak çadırı gibi) malzemelerle bir koza oluşturun.

Karyola üzerindeki depolama alanına yumuşak kenarlar ekleyin

Yatağın üzerindeki dolaplar depolama için idealdir, ancak keskin kenarlar tehlikeli olabilir. Yataktan, yukarı duvar boyunca yumuşaklık hissini arttırarak kabarık, tekstil bulutları oluşturmak için dolapların alt tarafına beyaz bir kumaş zımbalayın. 

Sakin bir gece için her şey elinizin altında

Yatakta okumak için kitap ve lamba gibi ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında tutarak sakinleştirici bir uyku rutini oluşturun. Tekerlekli bir saklama kutusu, su şişesi ve gece lambası için bir komodin (veya oturma yeri) olarak kullanılabilir.

Çocuğunuzun yanında uyuyun (sırtınızı ağrıtmadan)

Gecenin ortasında bir çocuğu yeniden uyutmak, uzunca bir süre rahatsız bir pozisyonda bekleyişe dönüşebilir. Duvara astığınız ekstra yatak - rahat yatak kozasının bir parçası - geçici bir uyku istasyonu olabilir. Kurulumu ve doğru zaman geldiğinde kalkması kolay.

IKEA İyi Fikirler - Çocuklarla birlikte güzel bir gece uykusu

İhtiyacınız olan yerde kabarık nevresimler

Çocuğunuzun odasında kamp kurmak için hazırlıklı olun. Minimum ses ve hareket söz konusu olduğunda, kullanıma hazır yorganlara sahip olmak iyidir. (Katlanır duvar askıları hem güvenlidir hem de yedek yataktan daha fazlasını asmak için kullanılabilir.)

Gece varış noktaları arasında güvenli seyahat

Uykulu çocuklar için geceleri odalar arasında dolaşmayı kolaylaştırın. Gizlenmiş bir LED aydınlatma şeridi, hassas gözleri zorlamadan sakinleştirici, yönlendirici bir aydınlatma sunar.

IKEA İyi Fikirler - Çocuklarla birlikte güzel bir gece uykusu
 

Tüm aile için bir ranza

Aynı yatakta uyumak tek seçenek olduğunda aile yatağınıza eğlenceli ve sıra dışı bir aksiyon katın. Bu iki seviyeli çözümü uygulamadan önce iyi ölçü alın. Bir kez bu çözümü uyguladığınızda hem yerden tasarruf edersiniz hem de güzel bir uyku rüyanız gerçekleşebilir.

Her yerde, her zaman rahatlık

İyice sarılmış olmak, gece uykusu için iyi bir başlangıçtır. Daha da iyisi, yatağınızın yanında her şeye sahip olmaktır: gece lambası, kitaplar, yastıklar, ekstra battaniye ve sevimli yumuşak bir köpekbalığı.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git