Çocuklarla birlikte evinizi yeni yıl için süsleyin.

13.12.2017

Bu kış yeni yıla hazırlanırken ev dekorasyonuna çocukları da dahil edin. Lilly ve kızları için birlikte ev süslemek artık bir gelenek haline gelmiş. "Birlikte süslemek yılın bu zamanını özel kılıyor."diyen Lilly, bizimle ev süsleme konusundaki iyi fikirlerini paylaşıyor.


"Yeni fikirler denemek, eğlencenin bir parçası. Hediye paketleme kağıdı ve kart yapmaktan asılan süslere kadar, her şey olur."

IKEA İyi Fikirler - Çocuklarla birlikte ev süsleme
IKEA İyi Fikirler - Çocuklarla birlikte ev süsleme

Parmaklarının ucunda

Lilly, 6 yaşındaki Emma ve 3 yaşındaki Frieda için bütün el işi malzemelerini bir masaya yayıyor. Ne de olsa 'yaratıcılık bir miktar dağınıklık gerektirir.' Çocuklar neyi, nasıl yapmak istiyorlarsa yapabilirler, özgürler.

Pencerelerinizi giydirin.

Ev yapımı dekorasyonları mevsime uygun yeşilliklerle birleştirmeyi deneyin ve ekstra parıltı için LED'li aydınlatma ekleyin.

IKEA İyi Fikirler - Çocuklarla birlikte ev süsleme

"Kızlar, eşsiz dekorasyonlar yaptıkları için gururlular ve ben de yaratımlarından dolayı gururluyum."

Birkaç dekoratif şekil pişirin.

140 gr un, 140 gr tuz ve ¾ bardak suyu karıştırarak tuzlu bir hamur yapın. Kurabiye kalıplarının yardımıyla dekoratif amaçlı kullanmak istediğiniz şekillerinizi çıkarın ve fırında 180 derecede pişirin. "Bu dekorasyonlar yeniden kullanılabildiği için harika. Kızların da bir yıl önce ne yaptıkları görmeleri açısından çok iyi."

IKEA İyi Fikirler - Çocuklarla birlikte ev süsleme