Çocuklar için düzenlenmiş bir antre

24.10.2017

Hiç bir kaykaya takılıp düştünüz mü? Ya da küçük ayakkabılardan oluşan bir kuyruk tarafından takip edildiniz mi? Büyük olasılıkla, evde çocuk varsa antreniz bir anda dağılabilir. Ama şanslısınız, çözüm düşündüğünüzden daha kolay!


IKEA İyi Fikirler - Çocuklar için düzenlenmiş bir antre
 
 
+
IKEA İyi Fikirler - Çocuklar için düzenlenmiş bir antre

Kabul edelim, minik bebekler yanlarında bir sürü eşya ile geliyorlar. Alt değiştirme bezleri, battaniyeler, emzikler ve tabi ki kocaman bir puset. Tüm bu eşyaları, yer kaplamayan duvar raflarıyla tek yerde bir araya toplamak basit bir çözüm olabilir. İstediğiniz zaman hepsini başka bir yere taşıyabileceğiniz bu düzenle ihtiyacınız olan bir şeyi kolayca alıp evden çıkabilirsiniz.

Spor malzemeleriyle dolu bir antreniz mi var? Çözümlerden biri depolamayı bir oyuna çevirmek' olabilir. Toplar ve diğer spor malzemeleri için saklama alanı yaratan. Çöp kutuları, aynı zamanda çocuklar için basket potası da olurlar. Kasklar ve diğer aksesuarlar için de birkaç duvar rafı taktınız mı, bu iş tamam!

Çekmeceler ise tam bir kurtarıcıdır; çok eşya alırlar ve düzenlemesi kolaydır. Üstelik kapının yanına yerleştirdiğiniz şifonyere özellikle çocuğunuzun dışarıda kullanacağı ufak tefek eşyaları yerleştirirseniz, evden çıkarken aradıklarını bulmaları ve eve girince hemen yerine koymaları kolay olur.