1. Yerinde temizlenebilen sanat stüdyosu

Duşakabin camı, suluboya çalışmaları için harika bir tuval olarak kullanılabilir. Çocuklar sanatsal iradelerini (neredeyse) sınırlama olmaksızın burada ifade edebilirler. Sanat eseri bittiğinde, kolayca temizleyebilir ya da resim galerisini bir süre daha açık tutabilirsiniz.

Her mevsim renk paleti

İster banyo malzemelerini koymak, ister genç ressamlara yardım etmek için kullanılsın, vantuzlu sepetler ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz yerde tutar.

Bir sonraki boş tuval bir silecek uzaklıkta

Islak koşullarda silgi olarak kullanılan silecek, bir sonraki resme hazırlanmanıza ya da sanat stüdyosu tamamen kapalıyken bir yüzeyi temizlemenize yardımcı olur.

2. Kabindeki mini stüdyo

Boyama sıklığı artınca, burayı tam zamanlı küçük bir stüdyoya çevirme zamanı gelmiş demektir. Bir banyo dolabı tüm sanatsal aktiviteyi barındırırken malzemeleri ortaya çıkarması ve işi bittiğinde depolaması kolay olur.

Herkesin görmesi için çizin.

Basit ve akıllı bir çözüm olarak, dolap kapağının iç kısmındaki poster askısı, size tam esneklik sunar. İster resim kurutun, ister şövale olarak kullanın seçim tamamen sanatçıya ait.

Son çalışmalarınızı kontrol altında tutun.

Bu küçük stüdyoda işler yoğunsa, biraz düzen yararlı olabilir. Boya şişeleri baharat rafına gider ve tencere kapaklığı boyayı bulaştırmadan kurutmanıza yardımcı olur.

3. Masanın altındaki gizli yer

Çocukların hayal gücü kendileri gibi sınırsız çalışır. Bu nedenle, hareket kabiliyeti olan bir sanat stüdyosu kurmak iyi bir fikir olabilir. Kolayca taşınan ekipmanla ve olası kazaları bertaraf edecek bir zemin koruyucu ile ilhamın onları götürdüğü yere gitmekte özgürler.

Sihirli temizlik halınız

Çocuklarımızın sanatsal isteklerini ne kadar takdir etsek de bu, bazı tedbirler almamıza engel değil. Olmaması gereken yerlerde kalıcı bir sanat eserinden kaçınmak için bir zemin koruyucusu kullanmak gibi.

Taşınabilir bir yaratıcılık kutusu

Kalemler, fırçalar, boyalar ve diğer tüm ekipmanlar, sanatçı nereye giderse gitsin, yanında olur. Söylemeye gerek yok, yeni yetişen sanatçılar için mükemmel. Şimdi malzemelerini her yere götürebilirler.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git