1-30 Eylül tarihleri arasında İsveç Gıda Marketi’nden
yapılan 150 TL üzeri alışverişlerde nakliye ücretsiz!
IKEA İyi Fikirler - Çalışma masanızı düzenlemenin 3 pratik yolu

1. Daha fazla alan yaratın.

Saklama, sergileme ve daha temiz bir çalışma masası için sonradan eklenebilen raflar ya da bir dolap kullanın. Eğer masa ayakları kenarında yeriniz varsa onlardan da yararlanın! Şeffaf kapaklı istiflenebilir kutuları kolay kaybolabilecek küçük eşyalarınız için, sağlam karton kutuları ise daha büyük eşyalarınız için kullanın.

Pratik bir bilgiye ne dersiniz? Bu ayarlanabilir çocuk çalışma masası aynı zamanda yetişkin boyuna göre de da uyarlanabiliyor.

IKEA İyi Fikirler - Çalışma masanızı düzenlemenin 3 pratik yolu

2. Temel eşyalarınızı ayırın.

Masa çekmecenizin içine bir düzenleyici yerleştirin. Böylece malzemelerinizi tek kalemde ayırmış oluyorsunuz. Mıknatıslı bir bıçak/makas rafı tehlikeli malzemelerin ortalıkta durmamasını sağlarken kutular telefon şarjınız ve kulaklıklarınız için ideal. Kara tahta tebeşirleri ve bantları olan, kendi başınıza hazırlayabileceğiniz bir takvimle yapılacaklar listeniz tam gözünüzün önünde olacak!

3. Sınırları aşın.

Çalışma masanızın etrafını raflarla kaplayarak her şeyi koyacak alanlar yaratın. (Evet, masa ayaklarını da raf olarak kullanabilirsiniz.) Eşyalarınızı saklamak için tek renk, birbirleriyle eşleşen kutular kullanın. Cam vazolara küçük çiçekler ve kavanozlara renkli kalemler koyarak ortama renk katabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git