Temiz başlayın, zinde kalın.

Kafanız meşgulken istediğiniz son şey sırtınızı veya gözlerinizi zorlamaktır. Yüksekliği ayarlanabilir dönen sandalye, bel desteği sayesinde her zaman rahat oturmanızı sağlar. Daha fazla konfor için bir sandalye minderi ekleyebilirsiniz. Doğru aydınlatma günün hangi saatinde olursa olsun çalışmanızı kolaylaştırır ve aklınıza gelen fikirlerin akmasına ve sizi zinde tutmaya yardımcı olur.

Etiketli çekmeceleri bulunan tekerlekli keson eşyalarınıza ulaşmanızı, onları düzenlemenizi ve bulmanızı kolaylaştırır. Ve tekerlekler üzerinde olduğu için paylaşması da daha kolay olur.

NYMANE yer lambası istediğiniz yere spot aydınlatma sağlar (masanızda yer kaplamadan!).

IKEA - İyi Fikirler - Çalışma haftasına dönüş
 

Doğru aydınlatma fark yaratır! Raflarınızın altındaki saklı spot lambalar fikirlerinizi ve ilhamınızı odakta tutar.

Sade, sosyal ve uygun fiyatlı

Boş bir alanı üretken bir çalışma alanına dönüştürmek için ihtiyacınız olan tek şey bir masa üstü, masa ayakları, bir depolama ünitesi ve birkaç sandalye. Bu sandalyeler ve sandalye minderleri sadece yüksekliği ayarlanabilir bir rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda odaya renk de katar.

Duvarların boşa gitmesine izin vermeyin

Duvarlar sadece duvar değildir, aynı zamanda potansiyel birer depolama alanıdır! EKET duvara monte edilen raf ünitesi düzenli olmanıza ve öyle kalmanıza yardımcı olan bir depolama çözümüdür. Ailenin her üyesi için ayrı bir alan bile oluşturabilirsiniz.

Aklınızdan geçenleri duvara asın

Düşünecek çok şeyi olan meşgul bir insansınız, bu da her şeyi hatırlamanızın zor olduğu anlamına gelir. Ama endişelenmeyin, SVENSAS çok amaçlı pano size bu önemli ayrıntıları hatırlatır ve hatta küçük birkaç mesajı iletmenize yardımcı olur.

Köşeden yaratıcı alana

Yaratıcı olmak için bir yere mi ihtiyacınız var? En yakın köşeden uzağını aramayın. IKEA'nın birkaç işlevsel parça, ihmal edilmiş bir alanı üretken ve düzenli bir çalışma alanına dönüştürebilir.

Oturun ama hareket etmeye devam edin

Biz hareket etmeye programlıyız, bu da demek oluyor ki uzun süre oturmak bize iyi gelmez. Peki ya her ikisini de aynı anda yapabilseniz? LIDKULLEN tabure ile oturma ve ayakta durma desteği alabilirsiniz. Akıllı bir mekanizma vücudunuzu sürekli hareket halinde tutar, kaslarınızı ve omurganızı güçlendirir ve size doğal olarak sağlıklı bir duruş sağlar.

Masanızı ve zihninizi boşaltın

Masanın durduğu yer çok ilgi gören bir alan olduğunda, ihtiyacınız olan son şey burada eşyaların ortaya yayılmasıdır. Birkaç raf ve masaüstü düzenleyici eşyaların ortadan kalkmasına ve onları daha kolay bulmanızı sağlayacaktır.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git