"Sağlıklı çalışma alanlarını destekliyoruz. Bu yeni tasarımlar insanları yıllarca hareket ettirecek."

İyi Fikirler - Çalışma alanınızı geliştiren 4 yeni fikir
 

1. Masanızda oturarak ya da ayakta çalışın.

Uzun süre oturarak çalışmak sağlık açısından sakıncalı olabilir, bu nedenle arada sırada mola verin ve IDASEN çalışma masasının yükseklik ayarlama özelliğini kullanarak ayaklarınız üzerinde düşünmeye başlayın. Masa tablası, bilekleri ve ön kolları desteklerken, masanın altındaki kablo düzenleyici masaüstünün düzenli kalmasına yardımcı olur.

2. Bir ömürlük ofis sandalyesi seçin.

İş yerinde rahatınızı bir öncelik haline getirin. Klasik tarzı modern ergonomiyle birleştiren ALEFJALL döner sandalye, hareketi teşvik eden ve dolaşımı hızlandıran ağırlık dengeleyici bir yatırma mekanizmasına sahiptir; üstelik maksimum destek için yüksekliğini, koltuk derinliğini ve sırtını ayarlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli metal ve deriden yapılan ALEFJALL dönen sandalye 10 yıl garantilidir.

3. Bedeni ve zihni hareketlendirin.

Aktif bir oturma pozisyonuna geçin. Yüksekliği ayarlanabilir olmasının yanı sıra, TROLLBERGET tabure her yöne döner, böylece kaslarınızı güçlendirir, omurganızı serbest bırakır ve duruşunuzu geliştirir.

4. Sadeleştirmek için dolap kullanın.

IDASEN metal dolap üniteleri ve kesonlarla evraklarınızı (ve aklınızı) düzenli tutun. Çalışma alanlarını daha sade bir hale getirmek için tasarlanan saklama ünitelerinin köşeleri daha yumuşak bir görünüm için yuvarlatılmış, sesi azaltmak için yumuşak kapanma özelliği eklenmiş.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git