Daha verimli bir çalışma için rahat sandalyeler

Rahat bir oturma çözümü, herkes için önemlidir. Çocuklar ve gençler söz konusu olduğunda ise oturma çözümleri ödevlere odaklanılmasını dahi etkileyebilir. Rahat ve yüksekliği ayarlanabilir bir sandalye, uzun çalışma saatlerini daha verimli şekilde geçirmeyi sağlar ve çocukların boyuna göre de ayarlanabilir.

Tüm çalışma sandalyelerini inceleyin

 

Uygun aydınlatmalar sayesinde çalışma saatleri daha da verimli geçirilebilir

Küçük, hafif ve esnek olan bu çalışma lambası, her türlü etkinlikte uygun aydınlatma sağlarken, dayanıklı LED lamba ise hem enerji hem de para tasarrufu sağlıyor.

Tüm masa lambalarını inceleyin

Çalışma masanızı tekerlekli raf ünitesi ile tamamlayın

Malzemelerinizi tekerlekli raf ünitesine yerleştirerek çalışma masanızı düzenli tutabilir ve ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Çalışmadığınız zamanlarda raf ünitenizi istediğiniz alana koyabilirsiniz.

Tüm tekerlekli raf ünitelerini inceleyin

 

Ideas - Home 3 - Büyüyebilen bir çalışma odası

Küçük eşyalarınıza uygun düzenleyiciler

Küçük birçok eşyanız olduğundan ve bunlar için saklama alanına ihtiyaç duyduğunuzdan eminiz. İşlem görmemiş ahşaptan yapılmış, klasik bir görünüme sahip bu mini şifonyer, tam da ihtiyacınız olan çözümü sağlayacaktır. Üstelik bu şifonyeri istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Tüm çalışma masası aksesuarlarını inceleyin

Çerçeve raflarıyla odanıza renk katın

Dinlenme köşenizdeki çizimler ve aksesuarlar, odaya güzel bir görünüm katabilir. Ayrıca, çerçeve rafları sayesinde istediğiniz zaman odanızın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Tüm çerçeve raflarını inceleyin

 

Komodin olarak da kullanılabilen bir saklama çözümü

Sizce bu bir komodin mi yoksa karyola çekmecesi mi? Peki bu ürünü her iki şekilde de kullanabileceğinizi söylesek? Komodine saklamak istediğiniz eşyaları koyarak yatağın altına gizleyebilir ya da biraz öne çekerek yatağınızda çalışıyorken kitaplarınızı üzerine koyabilirsiniz.

Tüm çocuk masalarını inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git