Uykuya teslim olun

Keten, nefes alabilirliği, nemi tutuşu ve benzersiz dokunuşu ile gün boyunca yatakta kalmak isteyebileceiğiniz türden bir malzemedir. Aynı zamanda yenilenebilir, doğal bir liftir, bu yüzden üzerinde yattığınızda, en azından iyi bir şey yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Rahatlayın, nefes alın, uyuyun, bunu tekrarlayın

Uygun bir yorganın yumuşacık sıcaklığı (veya havadar serinliği) derin ve iyi bir uyku sağlar. Kolay yıkanabilen polyester dolgunun yüzde yüz geri dönüştürülmüş kaynaklardan oluştuğunu bilmek daha rahat uyumanıza yardımcı olabilir.

Sizi takip eden başucu arkadaşı

Sabit bir komodin sahibi olmak için isteğiniz veya alanınız yok mu? Yenilenebilir, el dokuması rattandan yapılmış bir yan sehpayı gece gündüz demeden en kullanışlı noktalara sürükleyebilirsiniz.

Halının yeniden doğumu

İyi bakılan halılar bir ömür kullanılabilir. Eğer kaynakları iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, işte size geri dönüşümlü pamuktan yapılmış bir halı.

IKEA - İyi Fikirler- Bugün ve yarın için bir yatak odası

Kolay telaffuz edilen materyaller

Neyin üstünde uyuduğunuz konusunda titiz olmakta haklısınız. Bu nedenle daha sürdürülebilir kaynakları kullanarak yün, lateks, hindistancevizi lifi ve pamuk gibi doğal malzemelerden yapılmış yataklar yapıyoruz.

İyi bir uyku için bilinçli tercih

Kendinize uygun bir yorgan bulduğunuzda tatlı rüyalar görmeye bir adım daha yaklaştınız demektir. Daha da iyisi, ürünlerimizdeki pamuk daha sürdürülebilir kaynaklardan gelmektedir. Bu, pamuğun ya geri dönüştürüldüğü ya da daha az su, gübre ve böcek ilacı kullanılarak yetiştirildiği ve çiftçinin kar marjının artması anlamına gelir.

Uyku tarzınıza göre uyarlandı

Herkesin kendine has bir uyku stili vardır, gecelerimizi sırt üstü, yan veya yüzükoyun pozisyonlarla geçiririz. Uyku şeklinize göre tasarlanmış ergonomik bir yastık denemek, dinlenmiş olarak uyanmak için bir yatırım olabilir. Yastığın daha az artık üreten iyi tarafı, hafızalı süngeri şilte üretiminden kalan malzemedir.

“Daha iyi bir uyku için gizli bir tarif var mı? Bir tarif var ama bu zaten sır değil. Temiz hava, sessizlik, ışık, sıcaklık ve elbette rahatlık. Yani yeni bir yastık kadar basit bir şey aslında büyük bir fark yaratabilir.”

Doğanın görünümü ve hissi

İyi uyumak bireysel bir şeydir, fakat yatak odanızı sakin ve rahat bir yer haline dönüştürmek iyi bir başlangıç olabilir. Bu ruh halinize yardımcı olmak için, fazladan özen göstererek yaptığımız bir dizi ürünümüz var. Rattan, deniz yosunu, muz lifi, jüt ve bambu gibi yenilenebilir malzemelerden ve birçoğu yetenekli zanaatkarlar tarafından el dokuması yapılmış doğal ve benzersiz ürünler.

IKEA - İyi Fikirler- Bugün ve yarın için bir yatak odası

Yenilenebilir, yeniden kullanılabilir, dikkat çekici

Yatak odası ve evin diğer yerleri için masif ahşap, tarzı hiç eskimeyecek bir seçimdir. Bakımı kolaydır ve zamanla daha iyi görünür. Komodin veya yatak olarak görevini yerine getirdiğinde, tamamen yeni bir şeye dönüştürülebilir!

Ömrünü uzatmak için uzayabilir

Çocuklarımız, özellikle uyurken çok hızlı büyüyorlar. Farkına varana kadar karyolalar kısa kalıyor. Tam da o zaman, uzayabilen karyolalar en akıllıca seçim gibi görünüyor.

IKEA - İyi Fikirler- Bugün ve yarın için bir yatak odası
 
 

Bu küçük bebek daha uzun süre burada

İyi bir alt değiştirme masası, aile için cankurtarıcı olabilir. Peki sonra ne olacak? İşte bu! Daha sonra çekmeceli şifonyer olarak görev yapmaya devam edebilecek bir alt değiştirme masası seçin, ailenizle birlikte yaş alsın.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git