Bebeğinizin küçük, sevimli giysilerini bir arada depolayabileceğiniz bir yeriniz olsun. Bölmeli düzenleyiciyi dolabın iç rayına asın ve gözlerine katladığınız giysileri yerleştirin. Çoraplar ve küçük aksesuarlar kaybolma eğilimindedir, bu nedenle onları kutuların içine yerleştirerek kaybolmalarını engelleyebilirsiniz.

Alt değiştirme malzemelerini ve yedek giysileri alt değiştirme masasının altına koyduğunuz kutulara ve yan tarafına astığınız sepetlere yerleştirin. Kutuların kapaklarını şimdilik kenara koyun, böylece bir elinizi bebeğin üzerindeyken kutulardaki malzemeleri kolayca tek elle alabilirsiniz.

Duvara monte ettiğiniz saklama ünitesi ile depolamayı iki kat verimli kullanın: koltuğunuzu saklama ünitesine göre yerleştirin ve beslenme sırasında elinizdekileri koymak için üst yüzeyi masa olarak kullanın. Saklama ünitesini daha sonra oyuncakları depolamak için kullanabilirsiniz.

Çocuklar için tekstillerimiz, her yıkamada yumuşayan doğal ve dayanıklı bir malzeme olan % 100 sürdürülebilir pamuktan üretilmiştir. Koleksiyonunuzdaki uyumu yakalamak için benzer desenleri ve renk tonlarını karıştırın ve eşleştirin.

Odadaki diğer ürünler:

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git