İyi Fikirler - Bitki yetiştirme setlerinin zamanı geldi!
 
 
 

Hidroponik dikey bahçeniz

Bir ayaklı askılık üzerine cam vazolar veya RIMFORSA tüp şeklindeki cam kavanozları asarak sanat eseri gibi bir bahçe kurabilirsiniz. İşin büyüleyici tarafı, yavru dalların gelişimini her ayrıntısıyla takip edebilirsiniz.

Baharat raflarınızı bitkilerle doldurun.

Küçük bir alana sahipseniz bitkilerinizi dış mekana uygun bir raf ünitesine yerleştirin. Ne yetiştireceğinize karar veremiyorsanız bir tema seçebilirsiniz. Örneğin bir rafta domates, acı biber, sarımsak yetiştirmek gibi. İşte size bir salsa bahçesi!

Eve paket servis bir bahçe

İşi iyice kolaylaştırın; minyatür bahçenizin onu eve getirdiğiniz çanta içinde büyümesine izin verin. IKEA'nın sağlam ve su geçirmez FRAKTA taşıma çantasından bir asma saksı yapın. (Sızan taklitlerimizden sakının.)

Minyatür seranız

Bir bitkinin tohumdan filizlenme büyüsünü paylaşın. Kilitlenebilir buzdolabı poşetlerinin içine nemli pamuk toplarını ve onların üstüne de fasulye, bezelye veya herhangi bir bakliyat tanesini yerleştirerek bütün aile için dekoratif bir fidanlık yapın.

İyi Fikirler - Bitki yetiştirme setlerinin zamanı geldi!
 

Bitki yetiştiremiyor musunuz? Hiç sorun değil.

Herkesin bitki yetiştirme becerisi olmayabilir. Sorun değil, bizim bu durum için birçok yetişmiş güzel bir çiçeğimiz de var.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git