1-30 Eylül tarihleri arasında İsveç Gıda Marketi’nden
yapılan 150 TL üzeri alışverişlerde nakliye ücretsiz!
IKEA İyi Fikirler - Birlikteyken daha iyi

Ortamı hazırlayın

Yemek hazır ve misafirleriniz kapıda. Evde resmi olmayan, rahat bir ortam yaratın. En sevdiğiniz tabakları ve bardakları istediğiniz şekilde karıştırıp eşleştirin ve masada yer açmak için sofraya içecekler için musluklu bir kavanoz yerleştirin.

Ne kadar çok o kadar mutlu

Beklenmedik konuklar mı? Sorun değil. Birlilte zaman geçirirken her zaman yeni katıanlara yeriniz var. Ekstra bir tabure çekin, tabakları doldurun ve keyfinize devam edin.

Rahatlayın ve keyfini çıkarın

Rahat olun ve yiyecekleri doğrudan tencere veya fırın kabından servis edin. Bu, yemeğin ve misafirlerinizle birlikte olmanın tadını çıkarmanın mütevazi ve rahat bir yoludur. Üstelik ikinci ve üçüncü turu almayı kolaylaştırır.

Sofradan kalkmanıza gerek yok

Daha fazla aydınlatmaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Endişelenmeyin, akıllı aydınlatma ve telefonunuza yüklediğiniz uygulama veya uzaktan kumanda ile lambaları istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yer kazanmanın akıllı yolları

Yeriniz kısıtlıysa bir havluluğu ekstra raf olarak kullanabilirsiniz. Örtü, peçete veya sofra aksesuarları gibi olmazsa olmazlarınız için havlu askılığjına birkaç sepet asın.

Aydınlatma ekleyin

Bir köşeyi biraz daha mı aydınlatmak istiyorsunuz? Raf olarak kullandığınız havluluğunu aydınlatma zinciri ile dekore edin. Bu parlak ve neşeli görünüm sizi harika hissettirebilir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git