Her anı yaşayan bir ev

Bu evde yaşayan aile, yeni taşınmış olsalar bile evlerinin yaşanmışlıklarla dolu olmasını istediler. Açık renk kullanılan bir arka fon ve halihazırda beyaz olan duvarlara farklı olarak koyu renkli mobilyalar, geleneksel parçalar ve doğal malzemeler kullanmayı tercih ettiler.

Tüm koltukları inceleyin

 

Ideas - Home 3 - Biraz yenilik yapmanın tam zamanı

“Bu evde, ahşap gibi zamanla güzelleşen ve birçoğu sürdürülebilir malzemelerden üretilmiş dayanıklı parçalar göreceksiniz.”

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı

 

Bu anne ve kızın, boş olan ve genel olarak beyaz rengin kullanıldığı bir alanı ve seyahat ettikleri yerlerden biriktirdikleri anılarını sergiledikleri kır evi şeklinde sıcak ve huzurlu bir yuvaya nasıl dönüştürdüğüne bakın.

Mutlu hatıralar

Bu küçük ailenin sakinleri, sessizlik içerisinde bir şeyler okumayı veya yazmayı sevseler de geçmişte yaşadıkları eğlenceli anları da yanlarında taşıyorlar. Evlerini, ziyaret ettikleri yerlerden aldıkları eşyalar, hatıralar, sanat eserleri ve tabii ki kitaplar dolduruyor.

HEMNES ürün serisini inceleyin
 

Her zaman sergilenecek eşyalar

Bu aile tarafından kitaplar ve anısı olan değerli eşyalar için cam kapaklı dolaplar tercih edilmiş. Bu, hem biriktirdikleri eşyaları sergilemek hem de hassas eşyaların zarar görmesini ve tozlanmasını önlemek için güzel bir şeçenektir.

Tercihlerin rahatlık ile buluştuğu alan

Oturma odasını tasarlarken düşündükleri şey, ayaklarını uzatıp keyif yapmaktı. Bu hayali, rahat ve modası geçmeyen yeni bir kanepeyle gerçekleştirdiler. Geniş ve rahat olan bu kanepeyi kurmak çok kolay. Kanepenin kılıfı da tamamen çıkarılabiliyor ve değiştirilebiliyor. Ayrıca kanepenin altında saklama alanı olarak kullanılabilecek bir bölme de var.

Tüm kanepeleri inceleyin

 

Siz de bu tarza sahip olabilirsiniz: harika malzemeler

Rattan, bambu, pamuk ve ahşap. Bu malzemeler sürdürülebilir olmalarının yanı sıra eve sıcak ve rahat bir hava katıyor ve bulundukları alanı daha da güzelleştiriyor.

Kullanışlı bir antre

Bu evde olan kır evi görüntüsü kapıdan girildiği an kendini gösteriyor. Eve girdiğinizde sizi kapının yanındaki kancalar ve raflar karşılıyor. Aile bireylerinin en çok kullandıkları ceketler, şapkalar, eldivenler ve çizmeler antrenin görüntüsünü tamamlıyor. Ayrıca, bu eşyalara istedikleri zaman kolayca ulaşabiliyorlar. Bir yere gitmek istediklerinde hızlıca ceketlerini alıp evden çıkabiliyorlar.

Antre kılavuzunu inceleyin
 

Sohbet zamanı

Bu evde yaşayan ailenin olmazsa olmazı, yemeklerde bir araya gelerek o gün neler yaptıklarıyla ilgili konuşmak. Bunun için yuvarlak ve açılabilir bir yemek masası tercih ettiler. Bu masa, oyun geceleri ve yemek davetlerinde de başrolde. Burada ayrıca, geleneksel ve modern tarzlar iç içe kullanılmış. Servis tabakları duvarlarda sergilenirken modern görünümlü bir sarkıt lamba da masayı aydınlatıyor.

Yemek odası kılavuzunu inceleyin
 

Her şey detaylarda gizli

Küçük dokunuşlar, büyük değişimler yaratabiliyor. Tek renkli çatal bıçak ve tabak setleri, çizgili mutfak havluları, geleneksel bardaklar, siyah beyaz mutfak eşyalarıyla bütçenizi çok yormadan evinizi değiştirmeye başlayabilirsiniz.

,
Ideas - Home 3 - Biraz yenilik yapmanın tam zamanı

Evde yemek pişirme keyfi

Bu aile yeni düzenlerine geçerken hayatlarını tamamen değiştirdiler. Artık yiyecek ve içeceklerini genellikle kendileri hazırlıyorlar. Mutfaklarında ev yapımı limonatadan ekşi mayalı ekmeğe kadar istedikleri her şeyi yapabiliyorlar.

Tüm mutfak çözümlerini inceleyin
 

Ufak bir dinlenme köşesi

Anne ve kız birlikte geçirdikleri zamandan çok keyif alsalar da kendilerine ait bir alanın olmasını da önemsiyorlar. Evde bulunan iki yatak odası da, hem evin genel tarzına güzel bir şekilde uyum sağlıyor hem de onların kişisel tarzlarını yansıtıyor.

Tüm yatak odası çözümlerini inceleyin
 
Ideas - Home 3 - Biraz yenilik yapmanın tam zamanı

Modern bir kır evi görünümü elde etmenin yolları

Modern kır evlerinde, çağdaş tasarımlar ve kır evi yaşamına dair detaylar bir arada bulunuyor. IKEA İç Mekan Tasarım Uzmanı Hans Blomquist, uygun bir bütçe ile evinizde bu tarzı uygulamanızı sağlayacak bazı harika öneriler sunuyor.

Evinize kır evi havası katmanın yolları
 

İki kişilik bir sığınak

Bu evin banyosunda bulunan klasik tarzdaki küvette keyif yapmak için tek ihtiyaç birkaç kitap. Bu tarz rahat bir banyoda günün yorgunluğunu atmayı kim istemez ki? Temiz havlular, el yapımı sabunlar ve kokulu mumlarla, evin bu bölümü rahatlamak için her zaman hazır.

HEMNES banyo ürün serisini inceleyin
 

Banyo keyfi

Size uygun bir şekilde düzenlenmiş bir ortamda huzurlu hissetmemek mümkün mü? Banyodan çıkıp bornozunuzu giydiğinizde kendinizi gerçekten yenilenmiş hissedeceksiniz. Ürünlerimizi inceleyin ve banyonuza en uygun tercihi yapın!

Tüm banyo aksesuarlarını inceleyin
 

Evinizi değiştirin

Ideas – Home 3', 'Biraz yenilik yapmanın tam zamanı

Günün her anına hazır bir ev

Devamı için tıklayın
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git