Bebeğinizle birlikte büyüyebilen bir karyola hem maliyet hem de çevreye duyarlı bir seçimdir. SUNDVIK karyola iki farklı yükseklikte ayarlanabilir ve karyolanın yan tarafı çıkarılabilir.

Bebeğinizin uyku zamanı geldiğinde rahat bir ortamda dinlenebilmesi için karyola üzerine bir yatak tentesi monte edin. RÖDHAKE ışığı filtreler ve geri dönüştürülmüş polyesterden yapıldığı için çevresel açıdan da iyi bir seçimdir.

IKEA İyi Fikirler - Bir zamanlar rüya gibi bir çocuk odası vardı
 

KLAPPA sallanmaya, ısırılmaya ve çiğnemeye hazır güvenli ve eğlenceli bir oyuncaktır ve yüksek olmayan tıkırtı sesi bebeğinizin küçük ve hassas kulakları için uygundur.

IKEA İyi Fikirler - Bir zamanlar rüya gibi bir çocuk odası vardı

SUNDVIK gibi, altta geniş bir çekmeceye sahip bir gardıropta hem çocuk kıyafetleri hem de oyuncaklar için yer vardır. Çekmece gardırobun alt tarafında olduğundan, çocuklar oyuncaklarını kendi başlarına kolayca alabilir ve geri koyabilirler.

Çocuğunuza bugün de hala eğlenceli olan nostaljik bir oyuncak verin! EKORRE sallanan geyik, çocuğunuzun dengesini geliştirmesine yardımcı olur ve sağlam yapısı uzun yıllar dayanır.

Odadaki diğer ürünler:

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git