Ideas – Home 2 - Bir tasarım uzmanına sorun Minimalizm
 

Daha sade bir yaşama sahip olmak istiyorum ama koleksiyonlarımı da çok seviyorum. Nasıl seçim yapacağım?”

Beyaz tonlara gerek yok

Minimal bir ev denince insanların aklına beyaz tonlar ve modern eşyalar geliyor. Hans ise bunun eve soğuk bir hava katacağına inanıyor. Hans, sıcak ve rahat hissettiren sade bir alan oluşturmanın mümkün olduğunu düşünüyor. Bu dairede, tüm duvarlarda açık kahverengi tonlar kullanmayı tercih etmiş ve güzel bir doku için doğal malzemeler kullanılmış.

Sürdürülebilir bir denge

Hans için minimalizm temel ihtiyaçlara yönelik olmayan her şeyden kurtulmak anlamına gelmiyor. Aksine bu tamamen ruh haliyle ilgili: Sahip olduğunuz eşyalarla ilgili olarak daha seçici ve duyarlı olmanız ve alanınızı bu şekilde düzenlemeniz yeterli.

NEREBY serisini inceleyin
 

Uzun ömürlü kalite ve tarz

Evinizi bilinçli bir şekilde dekore etmek, hem bugünü hem de geleceği düşünerek hareket etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Dayanıklı, çok yönlü ve birkaç sezon sonra eskimeyecek tasarımlara sahip ürünler tercih edin. Hans’ın favori malzemelerinden biri, sorumlu kaynaklardan elde edilen doğal ahşaptır. Dayanıklı ahşap malzemeler, yıllar geçtikçe daha da güzel görünür.

Uyumlu bir tarz

Renklerin ve doğal liflerin odalarda uygun bir şekilde kullanılması, evde hakim olan sakinliğe ve düzene katkıda bulunuyor.

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfakv

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git