SÖDERHAMN tekli koltuğunu bir uzanma koltuğuyla birleştirerek konforlu bir oturma alanı yaratın. Küçük sehpalar elinizdeki kitapları ve bardakları koymak için idealdir. Kanepenin üzerine örtü ve yumuşak minderler ekleyebilirsiniz.

İyi Fikirler - Bir stilistin oturma odası.
 
İyi Fikirler - Bir stilistin oturma odası.
 
İyi Fikirler - Bir stilistin oturma odası.
 

“Kanepelerin oluşturduğu oturma alanı benim için yaratıcı ve sosyal bir yer, sakin bir vaha."

Oturma odanıza bir parça doğal dokunuş katmak için çiçek ve yeşil bitki gruplarını odanın farklı noktalarına yerleştirin. İçeride metal bir dış mekan masası kullanarak odaya endüstriyel bir hava katabilirsiniz. Birkaç saksı bitkisini bir araya getirmek, her açıdan tadını çıkarabileceğiniz doğal bir görüntü ortaya çıkarır.

Küçük bir alan yine de birçok aktiviteye ve ihtiyaca cevap verebilir. Therese, yemek yemek, çalışmak, sosyalleşmek veya kendine zaman ayırmak için uzun bir masaya ihtiyaç duydu ve bu yüzden iki MELLTORP yemek masasını uzunlamasına birleştirdi. Ekstra sandalyeleri misafirleri geldiğinde kullanmak üzere üst üste yerleştirerek yerden tasarruf etti.

“Size bir şey ifade eden anıları ve mobilyaları toplayın. Bu şekilde,'evinizi nasıl dekore etmeniz gerektiği' konusunda endişelenmek yerine, uzun süre yaşayabileceğiniz ve tadını çıkarabileceğiniz sürdürülebilir bir alan yaratırsınız."

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git