En iyi mutfak arkadaşlarınız

Mutfağınız, her şey yerli yerinde değilken tam anlamıyla işlevsel sayılmaz. Akıllı mutfak düzenleyicileri, çatal bıçak tepsileri ve dolap içi aksesuarları ile ihtiyacınız olduğu zaman aradığınızı bulabilirsiniz.

Biraz ekstra ekleyin.

Ekstra dikkat. Ekstra sevgi. Ekstra saklama alanı. Mutfaktaki tüm alanı, hatta duvarları kullanın. Akıllı duvar depolama ile sık kullanılan aksesuarlar elinizin altında tutabilir ve aynı zamanda çalışma alanınızı genişletebilirsiniz. Hem yemek hazırlarken hem de mutfağı temizlerken kullanabileceğiniz çok amaçlı aksesuarlarımızdan yararlanın. Depolama alanınızı ve mutfak işlevselliğinizi artırmak söz konusu olduğunda, bir servis arabasından daha iyisi yoktur. Mutfakta ekstra bir çalışma alanı veya evde pratik bir saklama alanına gerek duyduğunuzda servis arabasını farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Yemek yok mu? Yemek pişirmek yok mu? Mutfak yok.

IKEA 365+ yiyecek saklama kapları, akşam yemeği için kullanacağınız malzemelerden yarın öğle yemeğinde kalanlara kadar her şeyi saklamak için tasarlanmıştır. Saklama kaplarının çoğu şeffaf olduğundan, içinde ne olduğunu görebilirsiniz böylece asla bisküvileriniz bitmez veya buzdolabındaki salatayı gözden kaçırmazsınız. Mutfakta yemek pişirmeye ve hazırlamaya gelince, TOKIG salata döndürücü ve diğerleri gibi akıllı mutfak yardımcılarımıza her zaman güvenebilirsiniz.

Planlaması, kullanımı ve montajı kolay mutfak

Tercih ettiğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz KNOXHULT mutfak sistemi, paketlenmiş modüller halinde gelir. KNOXHULT’a tezgah dahildir, bu yüzden mutfağınızı tamamlamak için lavaboyu, musluğu ve kulpları eklemeniz yeterlidir. Kurulum o kadar kolaydır ki, mağazadan eve getirdiğiniz gün kurup aynı gün mutfağınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Modülleri kendiniz birleştirin veya çok çeşitli kombinasyonları bulunan hazır mutfaklardan birini seçin.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git