Renk seviyorsanız renklerle oynayarak aydınlatmayı eğlenceli hale getirin. Evini ziyaret ettiğimiz Toni, renklerle mutlu oluyor, bu yüzden farklı fonksiyonda renkli lambalar seçerek evine aynı zamanda kişilik de katmış.

İyi Fikirler - Beğenip ilham aldığımız aydınlatma fikirleri
İyi Fikirler - Beğenip ilham aldığımız aydınlatma fikirleri
 
 
İyi Fikirler - Beğenip ilham aldığımız aydınlatma fikirleri
 

Kolayca kontrol edilebilen aydınlatma

Karartma fonksiyonlu lambalar basit ama etkili bir fikirdir. Bir düğmeyle enerjik bir aydınlatmadan dinlendirici bir aydınlatmaya geçerek odadaki atmosferi değiştirebilirsiniz. Bunu uzaktan kumanda ile yapmak eskiden çok pahalıya mal olurdu ama işin güzelliği; TRADFRI akıllı aydınlatma ürünleri uygun fiyatlı ve kullanması kolay. Yapmanız gereken tek şey, ampullerinizi TRADFRI ampulleriyle değiştirmek ve hepsini kontrol etmek için uzaktan kumanda kullanmak.

İyi tasarlanmış doğrudan aydınlatmanın anahtarı, odayı nasıl kullandığınıza bağlıdır: mutfak tezgahın üzerindeki bir spot lamba yemek hazırlarken işinizi kolaylaştırır veya ayarlanabilir bir çalışma lambası ışığın gerektiği yere yönlendirilmesi demektir.

Odayı aydınlatırken günlük zorlukları düşünün. Bir gece okuyucusu ile sabah çok erken kalkan birinin yan yana uyuması gibi bir detayı, seçtiğiniz lambanın fonksiyonu ve onun odaya yaydığı ışık ile çözebilirsiniz. İnsanların alanla nasıl etkileşimde bulunacağını yönlendirmek için aydınlatmayı kullanın. Yer lambası bir köşeyi kitap okuyabileceğiniz sıcak bir alana dönüştürürken misafirlerinizi tavandan sarkan lamba ile masaya veya sehpaya doğru yönlendirebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git