Duşunuzu okaliptüsle tazeleyin

Küveti sıcak suyla doldurmak her zaman mümkün olmayabilir ve olması da gerekmez. Duş, (daha az su kullanarak) kendi hamamınızı oluşturmak için yeterli olabilir. Sadece duşa biraz kuru okaliptüs asın ve canlandırıcı kokusunun nemli havada yayılmasına izin verin.

Kişisel eşya çantanız

Banyoda yalnız kaldığınız zaman kendinize bir ayrıcalık yapın. Elinizin altında ihtiyaç duyacağınız kozmetiklerle hazır duran bir kutu, verimli olacaktır. Fırça, kokulu mumlar veya ne gerekiyorsa hazırlayın ve kutuyu açıp o ana dalın. İşi bitince bir sonraki banyo keyfine kadar kutuyu kaldırın.

Gerçekten de doğal güzellik

Ev spasını farklı kılmak için başka yollar da var (ama aynı derecede iyi). Mutfakta bile başlayabilirsiniz. Besin açısından zengin olan kahve telvesine, ev yapımı bir peeling tarifi olarak ikinci bir şans verin.

Vücudunuz için bir tatlı

Yeni peeling karışımınız, sakin bir banyo ritüeli için ideal bir bileşendir. Güzel bir kavanoza yerleştirildiğinde, arayı çok uzatmadan kendinizi şımartmak için bir hatırlatıcı görevi de görür.

Spa hissini yanınızda taşıyın (banyo dolu olduğunda)

Banyonuz en çok ihtiyacınız olduğunda kapılmış! Bu talihsizliği lehinize çevirin ve evinizin başka bir yerine sığının. Bir ayak banyosu, biraz sakinlik ve bir süre yalnız kalmak size çok iyi gelecektir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git