Balkonunuzu keyifle aydınlatın.

24.10.2017

"Küçük bir balkondan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi bilmek zor olabilir. Şehir hayatında dinlenmek için tekstil ürünleri ve aydınlatma ile küçük bir vaha yaratan fikirleri hayata geçirin." diyor tasarımcı Sam Grigg.


IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzu aydınlatın
IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzu aydınlatın
 
 
+

"Fenerleri farklı yüksekliklere asarak bir avize etkisi yaratabilirsiniz. Renk uyumunu bozmayacak şekilde renkli kablolar kullanın."

"Desenli kumaşlar, balkonunuzda rahat ve dinlendirici etki yaratır. Rüzgarlı akşamlar için el altında birkaç tane battaniye bulundurmayı unutmayın."

"Yaratıcılığınızı kullanarak aydınlatmanızı kişiselleştirin, buradaki dallardan yapılmış kalpli aydınlatma gibi. Dalları biraz suya bekletin, sonra esneterek şekle sokun. Dağılmaması için bir iple bağlayın ve LED'li dekoratif aydınlatma ile çevresinden geçin."

"Mevsim ne olursa olsun, cömert bir aydınlatma ve ekstra tekstil ürünleri balkonda geçirdiğiniz zamanı uzatır."

IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzu aydınlatın
 
 
+

"Farklı aydınlatmaları farklı seviyelere yerleştirmek, rahat ve aynı zamanda zengin bir görünüm yaratır."

"Küçük bir alana rahatça sığabilen polipropilen halıları tüm yıl boyunca açık havada bırakabilirsiniz. Kirlenirse sadece silin veya hortumla yıkayarak kuruması için asın."

"Bir duvardan veya ray üzerinden dekoratif aydınlatma sarkıtarak güzel bir ışık perdesi oluşturabilir, mevsim boyunca açık hava ışıklarının tadını çıkarabilirsiniz."

"Kötü havalarda içeriye götürmeniz gereken tek şey, minder ve örtüler."


 Canlı Destek