Balkonunuzda herkese yer var

24.10.2017

Güneşin ve sohbetin keyfi en güzel balkonda çıkar. Balkonunuz, sadece bir miktar güneş alabileceğiniz küçük bir alan değil, aynı zamanda zamanı durdurabileceğiniz ve huzur bulabileceğiniz minik bir köşe.


IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzda herkese yer var
 
 
+
IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzda herkese yer var

Hava güzel olunca hemen her şey açık havada yapılır. Yemek yemekten çalışmaya, çocuklarla resim yapmaya kadar. Güzel, büyük bir masa ile evinizde yaptığınız aktiviteleri dışarıya taşıyın, ailenizle birlikte temiz havanın ve güneşin keyfini çıkarın.

İster içeride ister açık havada olun, yoğun bir günün ardından dinlenmek için kendinize keyifli bir köşe yaratabilirsiniz. Ekstra oturma alanı sunan bankları, minderler yardımıyla şekerleme yapmak veya sadece uzanmak için ideal bir divana dönüştürebilir, fazla minder ve battaniyelerinizi bankın altına koyduğunuz bir kutuda saklayabilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzda herkese yer var

"Farklı aktiviteler için ayrı alanlar yaratarak balkonun keyfini sürebilirsiniz. Böylece hem açık havada olabilecek hem de kendinizi evde hissedeceksiniz."

Lina Alden, iç tasarımcı

 

IKEA İyi Fikirler - Balkonunuzda herkese yer var
 
 
+
 
 
+

Biraz huzur bulmak mı istiyorsunuz? İhtiyacınız olan; rahat oturabileceğiniz bir sandalye, güneşten koruyacak bir şemsiye ve bolca yeşillik.

Açık havada yemek pişirmeye ne dersiniz? Bir mutfak alanı belirleyin, malzemelerinizi dışarıya taşıyın, sofrayı kurun ve ızgaraya başlayın. Güvenin bize, bu inanılmaz rahatlatıcı bir duygu. Aynı zamanda sohbete de ortak olabilirsiniz.