Yeterli alanın bulunduğu her yerde çalışabilirsiniz

Bir odayı tamamen çalışma alanı yapmak, çoğu kişiye uygun bir çözüm değildir. Diğer yandan, kolaylıkla kaldırılabilen bir ofis sandalyesi, dar bir çalışma masası ve duvara monte edilmiş saklama çözümleriyle kullanılmayan alanları çalışma alanına çevirebilirsiniz.

Tüm çalışma sandalyelerini inceleyin

 

Küçük çalışma masası işinizi kolaylaştırabilir

Dar bir alana sahipseniz çalışma alanınıza yerleştireceğiniz ufak bir masa rahatlıkla çalışmanıza yardımcı olacaktır. Sürdürülebilir bambudan yapılmış, dayanıklı tablalar ve çekmeceler gibi hem fonksiyonel hem de çevreye duyarlı ve bütçe dostu çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm masaları inceleyin

Aydınlatma için sarkıt lambalardan faydalanın

Çalışma alanınız için geniş bir alanı aydınlatan ve her yere eşit bir şekilde ışık yayan bir lambaya mı ihtiyacınız var? Bu sarkıt lamba sizi rahatsız etmeyen bir ışık yayar ve çoğu tarza uygun bir tasarıma sahiptir.

Tüm sarkıt lambaları inceleyin

 

Düzenli olmak için panolardan faydalanın

Bir sıra pano ve çerçeve rafı, alanınızı en verimli şekilde değerlendirmenizi ve bu ufak alana kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Önemli notlarınızı, fotoğraflarınızı ve diğer dekoratif aksesuarlarınızı da asabilirsiniz.

Tüm panoları inceleyin

Çantanız hazır olsun

Evden çalışıyor olsanız bile öğle aralarında ufak geziler için hazır olmak isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan eşyaları kapının yanındaki kancaya asılı bir çantada hazır bulundurmak en akıllı saklama çözümünüz olabilir.

Tüm çantaları inceleyin

 

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git