Burada herkese yer var

Bu tür tekerlekli bir raf ünitesi, hem taşınabilir bir saklama alanına hem de ekstra bir tezgaha sahip olmanızı sağlayabilir. Mutfakta ihtiyacınız olmayan ürünleri raf ünitenize yerleştirerek alanınızı düzenleyebilir ve yemeklerinizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Tüm tekerlekli raf ünitelerini inceleyin

Planlama tahtanız ile aile bireyleriyle her zaman iletişim halinde olun

Verimli bir alan paylaşımı için iyi iletişim şarttır. Mutfağa yerleştireceğiniz bir planlama tahtası sayesinde aile bireyleri ile iletişim halinde kalmanız daha kolay olacaktır. Planlama tahtanıza kimin nerede olduğunu, yemek sırasının kimde olduğunu veya çöpü kimin çıkaracağını yazabilirsiniz. Böylece ailedeki herkes sorumluluğunu zamanında yerine getirebilir.

Tüm panoları inceleyin

Eşyalarınızı etiketleyin

Mutfağınızda bulunan çok sayıda çekmece ve dolap nedeniyle size ait eşyaları bulmanız zor olabilir. Bu tür etiketler sayesinde herkes kendi alanını oluşturabilir. Bu etiketlerle mutfağın görünümünü bozmadan sahip olduğunuz alanı düzenleyebilirsiniz.

Tüm çocuklara yönelik küçük saklama çözümlerini inceleyin

Tekerlekli raf ünitesi ile ekstra saklama alanı yaratın

Tekerlekli raf üniteleri sayesinde kendinize ait taşınabilir saklama çözümünüzü ve çalışma alanınızı oluşturabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda üniteyi kaldırdığınız yerden çıkarmanız ve işiniz bittiğinde tekrar yerine koymanız yeterlidir. Farklı renkler tercih ederek herkesin kendi raf ünitesine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm tekerlekli raf ünitelerini inceleyin

Farklı desenler tercih ederek karışıklığı engelleyebilirsiniz

Evdeki herkes için bir desen veya renk belirlemek, eşyaların karışması ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Bu sayede eşyaları daha kolay şekilde ayırabilir ve evinizdeki ortak alanları ailenizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Tüm mutfak tekstillerini inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git