Ailece yemek pişirme keyfi

24.10.2017

En beğendiğiniz yemeği yemekten daha eğlenceli olanı, o yemeği sevdiklerinizle birlikte pişirmektir. Bu geniş mutfakta, yumurta kırmaktan yemeğin son rötuşunu yapmaya kadar, tüm aileniz için bolca yer var.


"Çocuklarla birlikte yemek pişirmek çok eğlenceli olabiliyor. Bu mutfaktaki açık saklama çözümleri, herkesin her şeyi görebilmesine olanak sağlıyor. Ve çocukların yemek pişirmeye destek olurken aynı zamanda oyun oynayabilecekleri alanlarının olması onları eğlendiriyor."

İş, krep yapmaya gelince herkes eğlencenin bir parçası olabilir. SMABIT soyacak ve bıçak, özellikle küçük parmakları korumak için emniyet koruyucusu ile tasarlanmıştır; böylece çocuklar en sevdikleri meyveleri güvenle kesebilirler. Bu arada, büyükler de yapışmaz SKANKA tavada, krepi havada çevirme konusunda ustalaşabilirler.

Kayma önleyici şerit yapıştırılmış bu basamaklı tabure, istekli küçük şefinizi, akşam yemeğine katkı sağlayabilmesi için gereken yüksekliğe ulaştırır.

Şimdi ailece yemek pişirme zamanı! Malzemelerinizi ORDNING mutfak tartısıyla dikkatlice tarttıktan sonra karıştırma kabında güzelce karıştırın. SOCKERKAKA kek kalıbında pişirdiğiniz kekinizi kolayca kalıptan çıkarabilirsiniz. TOPPKLOCKA çocuk önlüğü sayesinde küçük şefiniz, bir profesyonel gibi görünecek.

 

Meksika takosu hazırlamak, aile yemeğini eğlenceli bir şölene dönüştürür. Tezgahınızda az yer kaplayan IKEA 365+ bıçaklıktan bir bıçak alarak domatesleri kesin. Mutfakta bir saksı içinde yetiştirdiğiniz taze otlarınızdan keserek sosların içine katın. Son olarak, altında saklama kabı olan rende ile peynirinizi rendeleyin. Bu kullanışlı kap sayesinde etrafta kırıntı olmadan rende yapabilirsiniz.