IKEA İyi Fikirler - Aile dostu minimal antre

Tüm duvarları kullanarak antrenizde fonksiyonu arttırın. Görünmesini istemediğiniz eşyalarınız için kapaklı dolapları, sergilemek istedikleriniz için de açık raf ünitelerini kullanabilirsiniz. (Endişelenmeyin, açık rafları nasıl düzenli tutabileceğiniz hakkında birkaç ipucumuz var.) Ayakkabılık üzerine minder koyarak bir oturma alanı yaratabilirsiniz.

Çocukların kendi yetişebilecekleri raflara ulaşmalarına yardımcı olun. Biraz yukarıdaki daha ağır eşyalar için onlara yardım etmeyi unutmadan. Büyük bir paspas, kiri hapseder ve eve yayılmasını engeller. (Biz 4 tanesini birleştirerek büyük bir paspas yaptık.) Antrede çocuklar için ayırdığınız taraf çok dağıldığında perdeyi çekerek anlık bir düzen sağlayabilirsiniz.

Açık raf ünitesinin düzenli kalmasını nasıl sağlarsınız? Akıllı seçimlerle! Her gün kullandığınız eşyaları görebileceğiniz bir yere yerleştirin. Çekmeceler ve kapaklı saklama kutuları size esneklik sağlarken antrenize de düzenli bir görünüm katar. Dolap içi düzenleyiciler ve sepetler, aradığınızı hemen bulmanızı kolaylaştırır. Aceleniz olduğunda güzellik malzemeleriniz için aynanın önüne yerleştirdiğiniz çatal bıçaklık size zaman kazandırır. Misafirlerinizin paltolarını asmaları için kapının yanına dönebilen bir duvar askısı takın.

Ayakkabılarınız için sürgü kapaklı ayakkabılık kullanarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda oturup ayakkabılarınızı giyebileceğiniz rahat bir yeriniz de olur. Raflar, depoladığınız ayakkabıların boyutlarına uygun olarak düz veya açılı olarak monte edilebilir. Antreyi fotoğraflarınızla süslemek için çok amaçlı pano kullanabilir, hatta gözlük, anahtar gibi temel eşyalarınızı el altında tutmak için panoya raf ve kutular ekleyebilirsiniz.


Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git