Açık / Kapalı bir hobi duvarı oluşturun.

07.06.2018

Yaratıcılığınızın ortaya çıkmasını sağlayan, kolay erişimli bir düzen oluşturarak onu teşvik edin. Böyle bir alanı oturma odanızda nasıl kurabileceğiniz ile ilgili birkaç ipucu verelim.


IKEA İyi Fikirler - Açık / Kapalı bir hobi duvarı oluşturun.

Dikkatiniz dağılmadan çalışmanın tadını çıkarın.

Sanatsal becerilerinizi, kurduğunuz düzeni devamlı kaldırıp kurmanıza gerek kalmayacağınız bir proje ile harekete geçirebilirsiniz. Ellerinizi kullanın ve kağıt üzerinde kendinizi özgür bırakın. O gün için işiniz bittiğinde sadece perdeyi çekerek kapatın ve anında sakin ortamınıza geri dönün.

Malzemelerinizi ortaya çıkarın.

Bir ray yardımıyla rulo kağıdı duvara monte edin, böylece her zaman elinizin altında çizim yapacak veya boyayacak kağıdınız hazır olur. İlham geldiğinde hemen kullanmak üzere büyük fırçaları raya asın, küçük olanları da cam kaplarda tutun. Biten sanat eserlerinizi sergilemek için çerçeve rafı kullanabilirsiniz.


Esnek mobilyalarla maksimum işlevselliği yakalayın.

Tekerlekli bir kesonu hem çekmeceli bir çalışma masası hem de elinizdeki malzemelerinizi koyacak ve hatta akıllı telefonunuzu şarj edecek akıllı bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Sanat projenize ara verdiğinizde kesonu şık bir orta sehpaya dönüştürebilir, üzerine yerleştirdiğiniz natürmort resimle oturma odanızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.