Ev ziyareti: Açık havada yemek keyfi

31.07.2018

Yemek odanızı dışarıya, açık havaya taşıyın. Bu yaz, yemek zamanlarını sıkıştırmadan, rahat rahat oturarak açık havanın keyfini sürerek doğayla iç içe olun.


Açık havada yemek yemek, doğanın akışına ayak uydurmaya teşvik eder. Resmi bir masa düzeninin yerine, daha samimi bir yaklaşım deneyin; herkesin kendi servisini kendi yapabilmesi için servis ürünlerini sofranın ortasına yerleştirin. Yemek masasını bir servis örtüsü, peçeteler ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Toni ve Karlton çifti, güneş battığında çevreyi aydınlatmak için karavanın tentesine aydınlatma zinciri asıyorlar.

İçecek servisi yapmak için sürekli mutfağa gidip gelmek yerine, rahatlamaya odaklanmak isteyebilirsiniz. O zaman bir içecek köşesi kurmaya ne dersiniz? Lezzetlendirmek için içine biraz doğranmış meyve ve salatalık dilimi eklediğiniz suyu, musluklu kavanozdan servis ederek herkesi özel hissettirecek güzel bir sunum yapabilirsiniz. Suyu serin tutmak için birkaç buz küpü atmanız ve bardakları yakında bulundurmanız yeterli.