Uygun bir nokta bulun, oraya kamp kurun

Buluşma yerini seçtikten sonra orayı bir parti mekanına dönüştürmek, biraz çaba isteyebilir. Her misafir grubu sandalyelerini, dekorasyonlarını ve yiyeceklerini getirdiğinde bir anda partiniz hazır hale gelir.

Taşıyabildiğiniz kadar yiyecek ve içecek

Biraz hazırlık ile, ulaşımı da halledebilirsiniz. Buzdolabından çıkan saklama kaplarının soğukluklarını daha uzun süre muhafaza etmek için birbirine yakın tutun. Çabuk bozulabilecek veya eriyebilecek yiyecekleri de buz paketleri üzerinde yerleştirin.

Şaşırtıcı derecede piknik dostu bir menü

İskandinavlar için deniz mahsulleri partisi, sevilen yaz sonu etkinliklerinden biridir. Kerevit, önceden pişirilip soğutulmuş olarak, her yerde yanınızda götürebileceğiniz ideal bir yemektir.

VIP'ler için yan tarafta parti

Yetişkinler uzun süren akşam yemeğinin tadını çıkarırken minik misafirleri mutlu etmek için oyuncaklarını ve ebeveynleri dışında onlara eşlik edecek arkadaşlarını da getirmek faydalı olabilir.

Sıcaklık içeri, istenmeyen misafirler dışarı

Havanın kararması, çok arzulanmayan kalabalığı çekebilir. Bu kalabalığı dışarıda tutmak için bir cibinlik asın. Biraz ortam aydınlatması ve balonunuza yumuşak bir rahatlık eklemenin de zararı olmaz.

Gece boyunca sıcak kalın

Akşamın erken saatlerinde hava ılık olabilir, ancak dışarıda uzun süre geçirince sıcaklık düşüşünü hissederiz. Kenarda sizi ısıtmak üzere hazır bekleyen tekstiller ile rahatlayabilir, uzun bir geceyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git