IKEA İyi Fikirler - 7/24 çalışan küçük bir alan
 

Karyolanızı akıllıca yerleştirmekle işe başlayın.

"Burası, sınırlı bir alanda yaşayan, sevdiği her şeye kolayca erişmek isteyen insanlar için" diyor Frida Roos. Karyolanın odanın ortasına yerleştirilmesi, bu ferah görünümün kilit noktası. Karyolanın çevresi çalışma masasının ve diğer mobilyaların yerleştirilmesi için boş alanları açığa çıkarıyor.

IKEA İyi Fikirler - 7/24 çalışan küçük bir alan
 

Atmosfer yaratın.

Malzeme ve tekstil seçiminiz küçük bir odayı bile havadar ve aydınlık gösterebilir. "Bunun için karışık desenlerden kaçının ve dengeli bir his yakalamak için yumuşak şekillerle ve rattan gibi doğal materyalleri tercih edin." diye öneriyor Frida. Ayrıca alanı nasıl kullanacağınıza bağlı olarak çalışma için, ortama uygun ve genel aydınlatmayı düzenleyin.

Kullanışsız alanları kullanışlı hale getirin.

Altında depolama için yer olan bir karyola, yastık, nevresim, havlu ve giysilere kolay erişim sağlar. Karyolanın altında koyacağınız saklama kutuları aynı zamanda kullanılmayan eşyalarınızı tozdan korur.

"Karyolayı odanın ortasına yerleştirmekten korkmayın! Çevresinde birçok boş alan elde edeceksiniz."

Ortaya çıkarın ve gizleyin.

Açık depolamanın özelliği, sevdiğiniz ve sık kullandığınız eşyaları elinizin altında ve görünürde olmasıdır. Ancak açık dolap üniteniz ne kadar düzenli olursa olsun, zaman zaman bazı eşyalarınızı gözden uzak tutmak isteyebilirsiniz. Eğer gardırobunuza kapak taktırmak bütçenizi zorluyorsa veya kapakların açılması için yeterli alanınız yoksa, bir perde asarak dolabınızı gözden uzak tutabilirsiniz.

Dekoratif depolama çözümü seçin.

Frida, “Bu görünümü, bütçenizi zorlamadan dağınıklığı ortadan kaldıracak ve küçük eşyalarınızı kutu ve sepetlerle düzenleyerek yaratabilirsiniz” diyor. PAX gardırobundaki asma alanından en iyi şekilde yararlanmak için pratik dolap içi düzenleyicileri eklemenin yanı sıra, daha küçük aksesuarlar için şık saklama kutuları kullanabilirsiniz.

Raflarınızın daha yoğun kullanın.

Bir çalışma masası veya tuvalet masası için yeriniz yoksa, neden uygun yükseklikteki bir rafı bu amaçla kullanmıyorsunuz? Makyaj aynası, makyaj malzemeleri ve kutular, anında bir güzellik köşesi yaratacaktır.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git