4 masaya 5 farklı düzenleme

24.10.2017

Oturma odası evin en çok aksiyonun meydana geldiği yaşam alanıdır. Ve oturma odasındaki mobilyalarınızın ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde esnek olması önemlidir. Günlük yaşamınız için 4 masayı yaratıcı şekillerde yerleştirerek oturma odanızı farklı aktiviteler için kullanabilirsiniz.


Günlük kahraman

Her gün rahat ve çok yönlü bir kullanım için iki masayı birleştirin ve diğer iki masayı da duvara doğru iterek ayrı bir çalışma alanını oluşturun.

Çok fonksiyonlu alan

Masaları, oyun oynamak, ödev yapmak ve yemek yemek için ayrı alanlar yaratmak amacıyla zikzak şeklinde yerleştirebilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - 4 masaya 5 farklı düzenleme
 
 
+

Oyun gecesi şampiyonu

Dört masa, bir parça dekoratif beyaz bant ve bir ağ ile kendinize bir pinpon masası hazırlayın. Artık cuma gecesi turnuvasına hazırsınız.

Mükemmel yemek daveti

Kalabalık bir grubu ağırlarken üç masayı uzunlamasına yerleştirebilir ve kalan son masayı da büfe olarak kullanabilirsiniz. Sade ve şık!

Aile iş bölümü hattı

Tüm aile bireylerini işin içine katınca çamaşırları ayırıp katlamak fazla zaman almayacaktır. Her bir iş için ikişer masadan 2 sıra oluşturun , bir grup ayırsın, bir grup katlasın.