IKEA Yaz İndirimi başladı!
IKEA İyi Fikirler - 24 saatlik yemek odası
 

Yer açın.

Açılabilir yemek masası arkadaşlar ve erken kahvaltıcılar için ekstra alan sağlar. Katlanır sandalyeler yerine daha dayanıklı ve üst üste konabilen sandalyeler tercih edebilirsiniz. Farklı ihtiyaçları destekleyen kolçaklı ve minderli arkalıklı modelleri karıştırmaktan çekinmeyin. Biz 8 kişinin rahatça oturabilmesi için ayrıca bir bank da kullandık.

Yardımcı alın.

Temel malzemeleri bir raf ünitesi ile masaya yakın tutun. Raflara her gün kullandığınız çatal bıçak takımını yerleştirin veya -ne zaman ilham gelirse kullanmak üzere- hobi malzemelerini çekmecelere koyun. Biz, ihtiyaçlarımıza uygun bir depolama sistemi olan modüler SVALNAS Serisini tercih ettik.

Ortamı ayarlayın.

Karartma fonksiyonlu aydınlatma, özellikle bir aile yemeğinde yemek masası etrafında hoş zaman geçirmenizi sağlar. Masanın üzerinde asılı duran sarkıt lamba ışığı eşit şekilde dağıtırken, dekoratif kağıttan fener yumuşak bir parıltı verir. Atmosferi mumlarla da yumuşatabilirsiniz.

Paketleyip kaldırın.

Minderleri, örtüleri ve sandalye minderlerini bankın altındaki saklama alanına yerleştirerek oyun gecesi için yer açın. Gözlerinizi yormadan rakibinizin hamlelerini rahat takip edebilmeniz için ortamı biraz daha aydınlatabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git