Toplantı ve Bekleme Alanı Çözümleri

TeşhirSık sık toplantı yapıyorsanız, rahat oturma alanları, keyifli bir ortam ve pratik saklama çözümleri sizin için daima iyi bir başlangıç demektir. IKEA KURUMSAL, müşterilerinizle veya iş arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmelerinizin mümkün olduğunca verimli geçebilmesi için yüzlerce uygun fikre sahip.

Rahat ve dinlendirici

Bekleme alanlarında kanepe yerine koltuk kullanmak daha iyi bir fikirdir. İnsanlar tanımadığı kişiler ile bir kanepeyi paylaşmaktansa kendi başlarına bir koltukta oturduklarında kendilerini daha rahat hissederler. Aynı zamanda bir orta sehpa çevresine gruplanmış koltuklarda veya kanepelerde daha samimi toplantılar yapabilirsiniz. Bu tür alanlarda yıkanabilir kumaş veya silinebilir deri kılıf seçmek daima işe yarar.

Yeterli alanınız mı yok?

Alanınız yeterli değilse, elinizdekini en uygun şekilde değerlendirmeye çalışın. Mesela duvara dayalı bir bar ve yüksek sandalyeler kullanabilirsiniz. Böyle bir çözümle, iki koltuğun kaplayacağı alana dört bar taburesi sığdırabilirsiniz.

İlginç bir bekleme alanı hikayesi

İnsanlara beklerken yapabilecekleri birşeyler sunun! Düzenli bir duyuru panosu, müşterilerinizle önemli bilgileri paylaşmak için iyi bir yoldur. Duvara monte ettiğiniz dergi raflarındaki dergi ve gazeteler ziyaretçilerinizin zamanlarını hoşça geçirmelerini sağlayacağı gibi bekleme alanınızı da düzenli tutacaktır. Ayrıca bekleme salonlarınız için medya, saklama çözümleri ve diğer aksesuarlar da IKEA mağazalarında...

Mutlu çocuklar, mutlu yetişkinler

Çocukların boyuna uygun mobilyaların, oyuncakların ve çocuk kitaplarının olduğu bir çocuk alanına sahip olmak, çocuklu müşterilerin kendilerini daha da rahat hissetmelerini ve işe daha kolay odaklanmalarını sağlar. Oyuncakları koyacak bir saklama çözümüne ihtiyacınız olacağını da göz önünde bulundurun.

Kıyafetler ve paltolar

Müşterilerinizin paltolarına ayıracak yeterli yeriniz olduğundan emin olmalısınız. Bir anda birçok müşteri ağırlıyorsanız, duvara asılan çözümler her zaman size daha fazla yer kazandıracağı gibi mekanlarınızın daha düzenli gözükmesini sağlayacaktır.

Temiz ve düzenli tuvaletler!

Temiz ve düzenli tuvaletler herkes için önemlidir. Biraz sıcaklık ve renk için bir vazo çiçek koymayı deneyin. Keyifli bir ışıklandırma ve kapaklı bir çöp kutusu bulundurmayı da ihmal etmeyin.

Daha canlı toplantılar

Eğer toplantı odanız çok uzun süreli kullanılıyorsa, standart toplantı odası koltukları yerine sandalye kullanmayı deneyin. Sandalyeler insanların oturma biçimlerini değiştirmelerine imkan verirken aynı zamanda onları hem rahat hem de canlı tutar! Doğal ışık her zaman en iyisidir ama perde veya jaluzileri ışık düzeyini kontrol etmek için de kullanabilirsiniz. Odada her zaman bir tepsi bardak ve herkese yetecek kadar su bulundurmayı ihmal etmeyin.

Saklama çözümlerinizi düzenleyin

Toplantı odalarında da saklama çözümleri düşünmeyi ihmal etmeyin. Bir toplantı öncesi ihtiyacınız olan her şeyin odada olması dikkatinizin daha az dağılması demektir.

Kapalı saklama çözümleri her zaman düzenli bir görünüm sağlar.

 Canlı Destek