Teşhir Çözümleri

TeşhirMüşterilerinize göstermek istediğiniz çok ürününüz var ama bütçeniz sınırlı ve teşhir alanınız dar ya da çok biçimsiz. IKEA ile bu artık sorun değil!

Aydınlatmasıyla birlikte sunulan, esnek, tabandan tavana teşhir sistemlerinden, köşe kitaplıklara ya da cam kapaklı dolaplara kadar birçok akıllı ve bütçenize uygun çözüm, işletmenizin en iyi yönlerini ön plana çıkartmanıza yardımcı olmak için burada, IKEA mağazalarında.

O kadar berrak ki...

Vitrin için açık bir kitaplık harika bir çözümdür; çünkü hem dışarıdaki hem de içerideki müşterileriniz sergilediğiniz ürünleri görebilirler. Ekstra stoklarınız için de alt raflarda kutular kullanabilirsiniz.

Ürünleriniz cam objelerle birlikte, açık bir saklama sisteminde teşhir edildiğinde, ışık içeri girdikçe parıldar ve eğer bir de spot ışığı eklerseniz inanılmaz etkiler elde edebilirsiniz! Örneğin, cam vazoları çiçek teşhirinden daha fazlası için; mesela şal veya eşarp teşhirinde bile kullanabilirsiniz.

Yerden tavana

Dolap düzenleyicilerini, tabandan tavana direkli sistemlerini birçok farklı ürünün teşhirinde kullanabilirsiniz. Bu akıllıca çözümler yüksekliği maksimum kapasiteyle kullanmanıza izin verirken teşhirinizi aydınlık ve görünür kılar. Aynı zamanda raylara kıyafet asabileceğiniz gibi katlanmış Giysiler, ayakkabılar veya hediyelik eşyalar için de rafları kullanabilirsiniz.

Tabandan tavana

Tabandan tavana direkli teşhir sistemlerini birçok farklı ürünün teşhirinde kullanabilirsiniz. Bu akıllıca çözümler yüksekliği maksimum kapasiteyle kullanmanıza izin verirken teşhirinizi aydınlık ve görünür kılar. Aynı zamanda ihtiyacınız olan esnek teşhir çözümünü sunar. Raylara kıyafet asabileceğiniz gibi katlanmış giysiler, ayakkabılar veya hediyelik eşyalar için de rafları kullanabilirsiniz.

Saklama alanınızdan sonuna kadar yararlanın

Pratik birkaç dokunuş ile tüm ürünlerinize ihtiyacı olan alanı verebilirsiniz. Çünkü, ne kadar çok ürün gösterirseniz o kadar çok satarsınız. O halde başka koşularda kullanmayacağınız alanları ürünlerinizi sergilemek amacıyla kullanmak çok yararlı olacaktır. Mesela, boş bir duvarı tavana kadar raflarla doldurabilirsiniz.

Bu mağazanıza etkileyici bir görsellik kazandırırken aynı zamanda yeni ve geniş bir teşhir alanı da yaratacaktır. Köşelerdeki boşluklar hatta kolonların çevreleri de değerlendirilebilir. Köşe kitaplıklar bu tür alanlardan faydalanmak için çok uygun seçeneklerdir.

Teşhir için yeni yollar

Eğer mağazanızda fazladan saklama alanına ihtiyaç duyuyorsanız, fazla stok ve malzemeyi saklamanıza imkan verecek kapaklı bir model seçin. Teşhir alanınızı bir yemek masasını ve altında bir sehpayı kullanarak ikiye katlayın. Cam kapaklı dolapları uygun aydınlatmayla birlikte kullanarak ürünlerinize dikkat çekebilirsiniz. Böylece ürünlerinizin değerine değer katarken onları daha etkin bir şekilde sergileme şansını yakalarsınız.

Kendi boyanızı kendiniz seçin

Ham ahşaptan saklama çözümlerini mağazanızın dekoruna uyacak bir şekilde renklendirebilirsiniz. Ahşabı tam istediğiniz renge boyayabileceğiniz gibi işletmenize en iyi gidecek vernik veya cilayı seçip uygulamanız mümkün.

Ürününüzün hikayesini anlatın

Eğer ürününüzün veya hizmetinizin ilginç bir hikayesi varsa ve bu hikaye hakkında bilgi vermek istiyorsanız ya da sadece fiyatını gösterecekseniz resim çerçeveleri kullanmak iyi bir fikir olabilir. IKEA mağazalarında birçok farklı tarzda çerçeve bulabilirsiniz. Çerçeveler, ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili detaylar için çekici, göz alıcı ve farklı bir ortam sağlamaya yeter.

Parlak fikirlerin ışığa ihtiyacı vardır

İnsanların dikkatini çekmek için ürünlerinizi ışıkla vurgulayabilirsiniz. Tavana asılan spot aydınlatmalar veya raylı aydınlatma sistemleri bunun için idealdir.