Saklama ve Düzenleme Çözümleri

Saklama ve DüzenlemeDüzenleme Ünitenizi Planlayın

Daha fazla depolamak ve daha düzenli olmak için basit ve bütçenize uygun çözümler mi arıyorsunuz?

Her şeyin en etkin şekilde depolanması ve ihtiyaç olduğunda rahatlıkla bulunup yerinden alınabilecek şekilde düzenlenmesi bir işletmenin en önemli ihtiyaçlarından biridir. IKEA size alan, zaman ve para kazandıracak binlerce akıllı, düşük maliyetli depolama ve düzenleme çözümü sunuyor.

Depolama sisteminizi planlayın

Neyi depolamanız gerektiğini düşünün ebatları, ağırlıkları, şekilleri ve hangisini ne kadar sıklıkla kullanacağınızı düşünün. Mesela, sürekli ihtiyacınız olacak şeyleri alınması kolay yerde depolarken nadiren kullandığınız ürünleri daha üst raflarda saklayabilirsiniz.

Depolama ihtiyaçlarınız zamanla tabii ki değişecektir

O zaman öyle bir sistem seçin ki işiniz büyüdükçe ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek esneklikte olsun.

Saklama alanını büyütün

Saklama alanını büyütmek için raf sistemi olarak ihtiyacınıza uygun olarak değiştirebileceğiniz esnek bir sistem kullanın. Mesela, yassı ürünleri depolarken rafları birbirlerine daha yakın yerleştirebilirsiniz ya da alt rafı altına kutu yerleştirebilecek kadar yukarıda tutabilirsiniz.

Etkin depolayın

Kutuları tavana kadar depolayabilirsiniz. Eğer tavanınız yüksekse, raf ünitelerinin üstünde duvara monte saklama çözümlerini kullanabilirsiniz. Böylece kutuları tavana kadar depolayıp, alanınızdan maksimum faydalanmış olursunuz, tabii ki yakınlarda bir tabure veya merdiven bulundurmak şartıyla.


Ürünlerinizi depolamayı kolaylaştırın

Gardırop iskeletlerinde raflar, raylar ve kancalar sunan dolap saklama çözümleri ya da zeminden tavana kirişler, özellikle fazladan malzemelerinizi asma ihtiyacı duyduğunuz bir işte stoğunuzu düzenlemek için muhteşem bir çözümdür!

İhtiyacınız olduğunda bulun!

Arka oda bölümünde iyi bir ışıklandırma demek; ihtiyacınız olan şeyi daha hızlı bulabilmeniz anlamına gelir. Tabii etiket veya içini görebileceğiniz kutu kullanmak da istediğiniz şeyi rahatlıkla bulmanızı sağlayacaktır.

 Canlı Destek