Dinlenme Alanı Çözümleri

Dinlenme AlanıMüşterilerinize veya çalışanlarınıza dinlenebilecekleri alanlar yaratın!

Günün geri kalanı için enerji depolayın

Herkesin dinlenmeye ve günün geri kalanı için tekrar enerji depolamaya ihtiyacı vardır. Büyük bir kafe işletiyor olabilirsiniz ya da küçük işletmenizde ufak bir mola alanına sahipsinizdir. Size yardımcı olacak akıllı ve bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz. Kahve fincanlarından orta sehpalara ya da mutfaklara kadar her şey IKEA’da.

Etrafa bir göz atın

Camın önüne yerleştirilmiş bir bar ve bar sandalyeleri zor bir alanı değerlendirmek için mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda müşterilerinize veya çalışanlarınıza manzara da sunmuş olursunuz.

Bara kancalar takarak el çantaları veya ceketlere de yer açabilirsiniz. Gazeteleri veya dergileri duvara monte ettiğiniz bir dergi rafında tutabilirsiniz. Yine duvara asacağınız bir teşhir dolabı ile ürünlerinizi sergileyebilir veya iş yeriniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Mola için yer yok

Dinlenme alanınız arka odaysa ya da iş yerinizde bulunan bir depo alanıysa, her zaman orada kalacak masa ve sandalyeler için mevcut bir alana sahip olmayabilirsiniz. Duvara asılan masayla birlikte kullanılacak katlanan sandalyeler sizin kısıtlı alan kullanımınız için ideal bir çözüm olabilir. Gazete ve dergiler için de ayrı bir yer ayırmalısınız ki etraf düzenli gözüksün.

Çok amaçlı mobilya

Kalıcı bir yemek masası iki amaca hizmet edebilir; yemek ve çalışma. Dayanıklı, sağlam ve temizlenmesi kolay bir masa tablası seçmeye dikkat edin.

Şirket mutfağı

Eğer mutfağın tamamını kurmanız mümkün değilse, bağımsız mutfaklar tam aradığınız şey olabilir. Mutfağın size sunduğu fonksiyonların birçoğunu içinde bulunduran ama bunu çok küçük bir alanda sunan güzel bir öneridir. Aynı zamanda mutfağınızı yeterli sayıda tabak, bardak, çatal ve bıçakla donatmayı da unutmayın.

Bilgilendirme

Kumaş kaplı koltuklarla döşenmiş rahat bir alan hem müşterilerinizin hem de çalışanlarınızın rahatlaması için çok cezbedici bir yerdir. Ancak oturdukları yerin kirli olması hiç de hoş bir durum değildir! Size önereceğimiz en iyi fikir ya yıkanabilen kumaş ya da silinebilen deri kılıflarımız olacaktır.

Sandalyeleri seçmek

İstiflenebilir sandalyeler size hem daha fazla esneklik tanırken aynı zamanda kullanılmadıklarında minimum yer kaplarlar. Kolçaksız sandalyeler daha az yer kaplarken kolçaklı olanlar masaların üzerine asılmak suretiyle temizliği kolaylaştırırlar. Küçük müşterileriniz için yüksek sandalyeleri de unutmamak gerekir!

Toplantı odalarında da saklama çözümleri düşünmeyi ihmal etmeyin. Bir toplantı öncesi ihtiyacınız olan her şeyin odada olması dikkatinizin daha az dağılması demektir.

Kapalı saklama  çözümleri her zaman düzenli bir görünüm sağlar.

 Canlı Destek