Dekorasyon Çözümleri

Dekorasyon ÇözümleriIKEA ile işletmenize ayrı bir hava katmak ve etkileyici bir dokunuş yaratmak artık çok kolay. Küçük ama akıllıca bir dekorasyonun iş yerinizde yarattığı büyük değişikliğe siz bile inanamayacaksınız. Bu küçük dokunuşunuz ile müşterilerinizin kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olurken, işletmenizin de diğerleri arasından sıyrılmasını sağlarsınız.

IKEA‘nın düşük fiyatlarıyla, işletmenizi her istediğinizde rahatlıkla yenileyebilirsiniz.

Her şey IKEA çatısı altında

IKEA, duvarlarınızın doğru etkiyi bırakmasına yardımcı olabilecek, aklınıza gelen her şeye sahip; tablolar, resim çerçeveleri, tekstil ürünleri, aynalar ve daha fazlası... Bitki ve vazolarımızla mekanlarınızda, canlandırıcı ve doğal bir görünüme kavuşabileceğiniz gibi, yeni yastık kılıfları da iş yerinize bir parça renk katmanıza yardımcı olabilir. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak masaların üzerine veya resepsiyona uygulayabileceğiniz tealight mumlar ve mumluklar ile harika bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Mevsimleri karşılayın

Sadece birkaç mevsimsel detay ekleyerek, işletmenizin canlılığını yansıtabilir, böylelikle rakipleriniz arasından sıyrılabilir ve müşterilerinizin kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayabilirsiniz. IKEA ile yılın herhangi bir zamanı- sadece yeni duvar dekorasyonuyla- işletmenize yeni bir yüz kazandırabilirsiniz. Çok uygun fiyata mal edeceğiniz yeni resimler ve çerçeveler çok büyük farklar yaratacaktır.

Yeşillenme Zamanı

Yeşil bitkileri, çiçekler ve dekoratif saksıları çalışma alanınıza ekstra canlılık katmak için kullanın. Bazı bitkileri birlikte gruplamak çok etkileyici bir görünüm yaratabilir. Bu ayrıntıları aynı zamanda odanızın en iyi özelliklerini ön plana çıkarmak veya ziyaretçilerinizin görmesini istemediğiniz sorunlu alanları gizlemek amacıyla kullanabilirsiniz. Asya’da, bambu şans ve bereket sembolüdür. Bir vazo dolusu şans bambusu renkli ve canlı bir dokunuş kazandıracaktır. Ya da neden ziyaretçilerinizi tuvalette bir vazo dolusu çiçekle şaşırtmıyorsunuz?

Aile dostu

İşletmenizde sadece çocuklara ait bir yer yaratın. Çocuklara uygun mobilyaları ve oyuncakları canlı renkte bir halıyla birleştirmek suretiyle ziyaretçilerinizin çocuklarını da düşündüğünüzü gösterin. Elbette oyuncaklar için saklama çözümlerini de unutmamak şartıyla.

Aydınlatma

Aydınlatma, herhangi bir odanın görünümü ve fonksiyonu için çok önemli bir unsurdur. Aynı zamanda işletmenize sıcaklık katacak ve dekorasyonunuzu tamamlayacak kullanışlı bir yöntemdir. Sanat eserlerine dikkat çekmek için aydınlatmayı etkili bir ayrıntı olarak kullanabileceğiniz gibi, bekleme veya toplantı odalarında etkili atmosferi da ancak iyi bir aydınlatma ile elde edebileceğinizi unutmayın. IKEA tüm işletme ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok geniş bir yelpazede dekoratif ve fonksiyonel aydınlatma çözümlerine sahiptir ve elbette çok uygun fiyatlara...