Dar Alan Çözümleri

Dar Alan ÇözümleriMükemmel bir iş yeriniz olmayabilir, gürültülü, yeterli penceresi olmayan veya dar alanlarınızın olması normaldir. IKEA, bu sorunlarla başa çıkabilmeniz ve mekanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için pratik, düşük fiyatlı çözümler sunuyor...

Böldükçe genişleyen alanlar

Geniş bir mekanı daha kullanışlı küçük alanlara bölmenin en iyi yollarından biri, bazı mobilyaları bir araya getirmek ve onları bir halı yardımıyla birleştirmektir. Eğer çok boş duvarlara sahipseniz kuvvetli bir desene sahip bir tekstil asmak çok büyük bir fark yaratacaktır. Tekstil ürünleri aynı zamanda sesi emerek gürültüyü azaltmaya yardımcı olurlar.

Bölme konusunda daha fazla fikir

Bir odayı bölmenin en basit yolu tekstil ürünleri kullanmaktır. Böylelikle düşük fiyata çok güzel ve etkili bir görünüm yakalamış olursunuz.

Desenler ve bitkiler

Aslında, tekstil ürünleri ve bitkiler çalışma alanınızı birçok farklı yönde geliştirebilirler. Tekstil ürünleri çok kaba bir odayı yumuşatarak içinde çalışılması daha keyifli bir hale dönüştürürken, bitkiler de boş veya kullanılmayan alanları doldurabilirler.

Çevre dostu

Bitkiler aynı zamanda çalışma alanınız için de iyidir çünkü dışarı soluduğumuz karbondioksidi oksijene dönüştürürler ve nem sağlarlar. Hatta işletmenize dekoratif ve eğlenceli, hem de bitkiler gibi nem sağlayacak bir akvaryumla da canlılık sağlayabilirsiniz. Bu doğal dokunuşlar eğer yeterli sayıda pencereniz yoksa çok faydalı olacaktır.

Boş duvarlar?

Çözüm yollarından biri de aynı desene sahip bir tekstil ürününü boş duvarlarda birkaç kere kullanarak etkili bir görünüm yaratmaktır. Aynı zamanda boş kalacak bir duvarı raf kullanarak saklama ve depolama alanına çevirmeniz de mümkündür.