Uzakan Sipariş

Uzaktan Sipariş

İster e-mail, ister telefon, isterseniz de faks yolu ile sipariş verebilirsiniz.

Ürün Toplama

Ürün Toplama

Siz kendi işinizle ilgilenirken siparişlerinizi biz sizin adınıza toplar, hatta nakliye günününe kadar depolarız.*

* Detaylı bilgiyi IKEA KURUMSAL personelinden alabilirsiniz.

Nakliye ve Montaj

Nakliye ve Montaj

Satın aldığınız ürünlerin nakliyesi için yardıma ihtiyaç duyarsanız, anlaşmalı nakliye şirketimiz ile aldığınız ürünlerin, uygun bir ücret karşılığı kapınıza kadar taşınmasını organize edebiliriz.

Çoğu IKEA ürünü, müşterilerimiz tarafından kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanır. Ancak tercih ederseniz, IKEA Montaj Ekibi ile uygun bir ücret karşılığı bu hizmetten faydalanmanızı sağlayabiliriz.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Mağazamıza gelmeden;

  • Banka Havalesi ve EFT
  • Kredi Kartı Otomatik Ödeme Emri ile

Mağazalarımızdan;

  • Nakit
  • Kredi Kartı

150 TL'ye kadar olan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde Finansbank* ve İş Bankası** kredi kartları ile vade farksız 3 taksit, 150 TL üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde ise vade farksız 6 taksit fırsatı vardır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 150 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde Finansbank* ve İş Bankası** kredi kartları ile vade farksız 9 taksit uygulanmaktadır.

Akbank*** ve Garanti Bonus/Miles & Smiles**** kredi kartları ile tüm mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit imkanı bulunmaktadır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 150 TL ve üzeri alışverişlerinde Akbank*** ve Garanti Bonus/Miles&Smiles**** kredi kartları ile vade farksız 6 taksit uygulanmaktadır.

Diğer banka kartlarındaki vade farklı taksit seçeneklerini öğrenmek için, Müşteri Hizmetleri'ne danışabilirsiniz.

* Finansbank'ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
** İş Bankası Maximum Kartlar, Maximiles, MercedesCard, Şirket kredi kartları ve Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları için geçerlidir.
*** Axess, Wings, Free ve Bank'o Card Axess sahipleri için geçerlidir.
**** Garanti Bonus ve Miles & Smiles kredi kartları için geçerlidir. Diğer banka Bonus kartları ve Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Business kredi kartları taksit kampanyasına dahil değildir.

IKEA KURUMSAL'ın Müşterilere Sağladığı Diğer Kolaylıklar

IKEA KURUMSAL'ın Müşterilere Sağladığı Diğer Kolaylıklar

  • Ürün seçiminde destek
  • Uzaktan sipariş verebilme olanağı ile mağaza kasalarında beklememe rahatlığı
  • Siparişinizde bulunup mağaza stoklarımızda olmayan ürünlerin takibinin yapılarak, ilgili ürünler stoklarımıza girdiğinde haber verilmesi

 Canlı Destek