IKEA-lettan banyo aynasi geri cagiriliyor

IKEA, bazı LETTAN banyo aynalarının duvar bağlantı parçalarının kırılması nedeniyle, bu bağlantı parçalarının değişim işlemi için geri çağırma sürecini uzattı.

IKEA, LETTAN banyo aynası bulunan bazı müşterilerine, duvar bağlantı parçalarının kırılması riski nedeniyle yedek duvar bağlantı parçalarını temin edene kadar bu aynayı kullanmayı bırakması için çağrıda bulunuyor.

IKEA, ürünlerin satıldıkları pazarlarda geçerli tüm kanun ve standartlara uygun olduğundan emin olmak için ürünlerini kapsamlı bir risk değerlendirme ve test programı kullanarak geliştirir. Buna rağmen bazı LETTAN aynaları duvara sabitleyen bağlantı parçalarından bir kısmının kırılabileceği tespit edilmiştir. IKEA, duvar bağlantı parçalarının kırılması riski nedeniyle bazı LETTAN banyo aynalarının duvar bağlantı parçalarının değişim işlemi için Ocak 2023’te geri çağırma süreci başlattı. Tedarikçilerimizde yapılan ek denetimlerin yanı sıra daha derinlemesine araştırmaların ardından, hatalı duvar bağlantı parçalarının üretimde daha uzun bir süre kullanıldığını tespit ettik. Müşterilerimizin güvenliği en büyük önceliğimiz olduğu için IKEA, önlem olarak LETTAN aynaları duvara sabitleyen bağlantı parçalarını değişim işlemi için geri çağırma süresini uzatmaya karar verdi.

Değişim için geri çağırmadan etkilenen LETTAN banyo aynalarının güncel bilgileri aşağıdaki gibidir:

• 2105 öncesi ve dahil tarih damgasına sahip tüm LETTAN banyo aynaları (21 ürünün üretildiği yılı ve 05 ürünün üretildiği haftayı temsil eder.)

• 21944 tedarikçi numaralı LETTAN banyo aynaları, 2325 öncesi ve dahil tarih damgaları (23 ürünün üretildiği yılı ve 25 ürünün üretildiği haftayı temsil eder.)

139298/1 parça numaralı yedek parçadan gerekli sayıda temin etmek için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. IKEA, bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür diler.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git