İsveç Gıda Marketi’nden yapılan 150 TL üzeri alışverişlerde 31 Ağustos’a kadar nakliye ücretsiz!

İşin sırrı, STUVA'nın da çocuğunuzla birlikte büyümesinde

Her çocuk farklıdır, tıpkı eşyaları gibi. Bu nedenle ayarlanabilir rayları ve rafları sayesinde ve zamanla değişen ihtiyaçlara göre yeni parçaların eklenmesiyle büyüyen bir dolap kombinasyonu bebekliğinden gençlik yıllarına kadar kullanılabilir.

STUVA dolap kombinasyonunu büyük ve küçük çekmeceler, raflar ve sandıklı bank seçenekleriyle kolayca çocuklarınıza uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Böylece çocuklar kendi giysilerini tek başlarına alıp giyme heyecanını yaşayabilir ya da toplamak için size yardımcı olabilirler.


 

STUVA ile uyku ve çalışma alanı bir arada.

Çocuklar odalarında rahatça oyun oynayabilecekleri, uyuyabilecekleri ve çalışabilecekleri, kendilerine ait bir alana ihtiyaç duyar. Yıllarca kullanabileceğiniz STUVA ranza kombinasyonu ile alanı en verimli şekilde kullanarak çocuğunuzun odasında çalışma masası, gardırop ve açık raf ünitesi de dahil olmak üzere komple bir çözüm yaratmış olursunuz.

Çalışma masasını yatağa paralel veya dik olarak monte ederek farklı fonksiyonlarla ya da ayakla tamamlayarak bağımsız bir ünite olarak kullanabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git