IKEA, kullanım sırasında yaşanacak risk nedeniyle, tarih damgası 2040 ve 2204 arasında olan, paslanmaz çelik emniyet valfli, 0,4 l ocak üstü METALLISK espresso aletini geri çağırıyor.

 

IKEA, tarih damgası 2040 ve 2204 (yıl-hafta) arasında olan, paslanmaz çelik emniyet valfli, 0,4 l ocak üstü METALLISK espresso aletine sahip olan tüm müşterilerinden ürünü kullanmayı bırakmasını ve ücret iadesi için IKEA ile iletişime geçmesini istiyor.
 
Güvenlik, IKEA için en önemli önceliktir ve bu nedenle tarih damgası 2040 ve 2204 (yıl-hafta) arasında olan, paslanmaz çelik emniyet valfli METALLISK espresso aletini, kullanım sırasında yaşanacak risk nedeniyle geri çağırmaktadır. Emniyet valfinin malzeme ve yapısındaki bir değişiklikten sonra risk artmıştır. Bu nedenle sadece paslanmaz çelik emniyet valfli (gümüş/gri renkli) ürünler geri çağırmaya dahil edilmiştir. Bu geri çağırma işleminden METALLISK serisindeki diğer ürünler etkilenmemektedir.
 
Tarih damgası 2040 ve 2204 (yıl-hafta) arasında olan, paslanmaz çelik emniyet valfli METALLISK espresso aleti, ücret iadesi için herhangi bir IKEA mağazasına iade edilebilir. İade işlemi için fatura veya fiş gerekmemektedir.
 
Detaylı bilgi için www.IKEA.com.tr adresini ziyaret ediniz veya 444 4 532 numaralı telefondan IKEA ile iletişime geçiniz.
 
IKEA, bu geri çağırma işleminin neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür diler.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git