IKEA mutfak planlayıcı

Yenilenen IKEA Mutfak Planlayıcı ile mutfak planlamak şimdi daha da kolay. Planlama programı ile mutfağınızı istediğiniz şekilde tasarlamaya başlayabilirsiniz. Yeni bir planlama yapabilir ya da önceden tasarlanmış bir IKEA mutfağı seçebilirsiniz. Tasarımınızı kaydedebilir, yazdırabilir ya da e-posta olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca tasarımınızı IKEA mağazalarında veya internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda açabilirsiniz.

Mutfak projenizin her aşamasına ücretsiz fikir verecek ve tavsiyelerde bulunacak IKEA mutfak uzmanları mağazalarımızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar. Danışın, hayalinizdeki mutfağa kolayca kavuşun.

Mutfak montaj hizmeti

Mutfağınızı planlamaya başlamadan önce dikkatli biçimde ölçü almak çok önemlidir. Yeni mutfağınızın yerine tam oturması ve ayrıntılı ölçüm için mutfak montajı konusunda bağımsız hizmet veren düşük fiyatlı bir şirketin size yardımcı olmasını sağlayabiliriz.

Ayrıntılar için kasalardan sonra nakliye ve montaj bankosundan bilgi alabilirsiniz.

Çocuklarınızı da getirin

IKEA mağazalarında ailece alışveriş yapmak çok eğlenceli. Siz alışveriş yaparken, çocuklarınız da gözetmenler eşliğinde ücretsiz çocuk oyun alanlarının tadını çıkarsın. Ya da dilerseniz sizinle birlikte mağazayı gezsinler. Her köşede ilgilerini çekecek bir oyun bulabilirler. Hangisini tercih ederseniz edin, sıkılmayacaklarından eminiz.

Ayrıca restoranlarımızda çocuk menüsü, bebek maması, mama sandalyesi ve biberon ısıtma imkanı bulunmaktadır. Özel bebek bakım odamız ise bebeğinizle ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmetinize hazırdır.

Ücretsiz otopark

IKEA'da otopark ücretsizdir, çünkü bizce, paranızı alışverişe harcamak otoparka harcamaktan çok daha eğlenceli. IKEA mağazasını uzun uzun gezebilirsiniz. Ayrıca engelli ziyaretçilerimiz ve çocuklu aileler için giriş kapısına yakın özel park alanlarımız da bulunmaktadır.

Hediye kart

Yeni taşınmışta olsalar, aynı evde de otursalar fark etmez. IKEA Hediye Kart* herkes için cazip. Siz de IKEA Hediye Kart alın, sevdikleriniz güzel tasarımlı 8.000'den fazla mobilya ve ev aksesuarından istediğini alsın. Farklı desenler içerisinden seçeceğiniz IKEA Hediye Kartı, Müşteri Hizmetleri alanından alabilirsiniz.)

IKEA Hediye Kart'a en az 25 TL, en fazla 1.000 TL, tutarında, makbuz karşılığında yükleme yapılabilir. IKEA Hediye Kart, IKEA Türkiye mağazalarından yapılacak mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Hediye Kart alımlarında IKEA Aile Para uygulaması geçerli değildir. Detaylı bilgiyi IKEA Müşteri Hizmetleri'nden alabilirsiniz.

*Satılan hediye kartlar iade edilemez.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git