Her Eve Lazım

Her eve lazım yazlık ürünler

Yaşam alanınızı açık havaya taşıyarak yazın keyfini doyasıya çıkarın. Katlanabilir masa ve sandalyeleri istediğiniz yere taşıyabilir, hamak, piknik sepeti ve mangal ile eğlenceli bir piknik düzenleyebilir, fener, saksı ve çiçeklerle evinizi yaza uygun dekore edebilirsiniz.

Her eve lazım IKEA Çocuk ürünleri

Çocuğunuz yürümeye başlar başlamaz evin her köşesi onun için yeni bir keşif alanına dönüşür. Pencereler, kapılar, prizler, çekmeceler, masalar veya dolap köşeleri, merakını gidermeye çalışırken çocuğunuz için tehlike oluşturabilir. PATRULL güvenlik önlemleri ile çocuğunuz evde oynarken ve etrafını keşfederken ev kazalarına karşı önlem alabilirsiniz.

Her eve lazım yemek pişirme ürünleri

Mutfakta yemek pişirirken genellikle zamanla yarışır, kısa zamanda hem lezzetli hem de pratik yemekler ortaya çıkarmak isteriz. Yardımımıza baharat öğütücü, sarımsak ezici, konserve açacağı, yumurta fırçası, soyacak, süzgeç, salata kurutucu, ölçek ve mutfak tartısı gibi ürünler yetişir ve mutfakta hayatı kolaylaştırır. Ve tabi son olarak pişirdiklerinizi dolapta düzenli bir şekilde saklamak için saklama kabı setine ihtiyacınız olacak.

Her eve lazım sofra ürünleri

Sofranızı küçük dokunuşlarla güzelleştirebilir, her sofra için gerekli pratik yardımcılarla yemek saatinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Her eve lazım mutfak ürünleri

Tencere kapaklığı, çatal bıçaklık, dolap içi düzenleyiciler, doğradığınız yiyecekleri dökmeden taşıyabileceğiniz esnek kesme tahtası gibi akıllı çözümler sayesinde küçük mutfaklarda bile harikalar yaratabilirsiniz. Mutfakta çalışırken tabletinizi tablet desteğine yerleştirerek zamanı daha eğlenceli geçirmek de sizin elinizde.

Her eve lazım ev dekorasyonu ürünleri

Evdeki havayı temizleyen ve huzur veren bitkileriniz aynı zamanda ev dekorasyonun önemli bir parçasıdır. İster evin içinde olsun, ister balkonda bitkileriniz ve çiçekleriniz için farklı renkte ve boyutta saksılar kullanarak ve araya birkaç renkli mum ve mumluk ekleyerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Her eve lazım ev düzenleme ürünleri

Gardırobunuzun ve dolaplarınızın içi ne kadar düzenli olursa aradığınızı bulmanız o kadar kolay ve hızlı olur. Eşyalarınızı gruplayıp ayırdıktan sonra kullanış sıklığına göre yerleştirin. Dolaplarınız için dolap içi düzenleyicileri kullanırken, oturma odasında sıkça kullandığınız battaniyelerinizi büyük bir sepete, kitaplarınızı, DVD'lerinizi, dergilerinizi şık kutulara, kutuları duvar raflarına veya kütüphaneye yerleştirebilir, ayakkabıdan oyuncağa aklınıza gelen her şeyi kutulayarak kaldırabilirsiniz.

Her eve lazım banyo ürünleri

Havlularınızı veya giysinizi asabileceğiniz havluluk, suyu hızla emen mikro fiber banyo paspası, bornozunuzu ya da çantanızı asabileceğiniz kapının üst kenarına takılan kapı askısı, küçük aksesuarlarınızı bir arada tutabileceğiniz cepli askı ve sepetler ile küçük bir banyoyu bile pratik çözümlerle işlevsel kullanabilirsiniz.

Her eve lazım oturma odası ürünleri

Oturma odası, ailenizle zaman geçirdiğiniz, arkadaşlarınızla sosyalleştiğiniz, günün yorgunluğunu attığınız evin en işlevsel odasıdır. Kumandalık sayesinde kumandalarınızı zaman kaybetmeden bulabilir, film seyrederken minder ve yumuşak battaniyeye sarılabilir, elinizdekileri sehpaya bırakabilir, bardağınızı bir kolçak tepsisi yardımıyla yanınızda tutabilir ve böylece rahatınızı bozmadan dinlenebilirsiniz.

Her eve lazım çalışma alanı ürünleri

Çalışma masanız en hızlı dağılabilecek alanlardan biridir. IKEA'nın pratik ve kullanışlı çözümleriyle masaüstündeki evrakların, kırtasiye malzemelerinin ve kabloların içinde kaybolmadan çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman yerini değiştirebileceğiniz tekerlekli keson, duvara asılan mantar pano, kalem, makas, cetvel, telefon gibi eşyalarınızı bir arada düzenli tutan masaüstü düzenleyicisi ve evrak rafı ile dikkatiniz dağılmadan çalışın.