Evinize İyi Gelir

Size ekstra alan sunacak çözümler #EvinizeİyiGelir.


Sevdikleriniz ve sık kullandıklarınız her zaman göz önünde

Size özel bir kütüphane, çalışma dosyalarınızı düzenli bir şekilde tuttuğunız bir alan veya aile fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz bir köşe... Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz BEKANT raf ünitesi ile sık kullandığınız veya her zaman görmek istediklerinize evinizde yer açın.
 

daha fazla keson ve dolap

daha fazla çalışma alanı aksesuarı

 


Yaşam alanınıza dekoratif ve fonksiyonel bir dokunuş

Çok sevilen BILLY kitaplığın farklı renk ve kapak seçenekleri ile evinizde sadece fonksiyonel bir alan yaratmakla kalmayın, evinize dekoratif bir dokunuş da katın, yaşam alanlarınıza yepyeni bir kişilik kazandırın.
 

daha fazla kitaplık

daha fazla dolap sistemi

 


Güzelliği yıllarca sürecek bir tercih

HEMNES banyo dolapları nötr renkleri ve klasik tarzda tasarımları ile banyonuza zamansız bir görünüm kazandırır. Biraz değişikliğe mi ihtiyacınız var? Yepyeni aksesuarlarla banyonuza farklı bir görünüm kazandırmayı deneyin.
 

daha fazla banyo mobilyası

daha fazla banyo dolabı

 


Güne güzel başlayın

Banyoda geçirilen zamanı daha verimli hale getirmek için size bir önerimiz var. Banyo kapısının dışında kalan alanı HALLAN dolap ünitesi ile değerlendirerek saç kurutma, makyaj gibi aktiviteler için ekstra bir alan yaratarak banyoda geçirilen zamanı azaltabilir, böylece evdeki sabah telaşını ortadan kaldırabilirsiniz.
 

daha fazla keson ve dolap

daha fazla dolap sistemleri

 

IKEA
 


Bu sofrada herkese yer var

INGATORP yemek masasını INGOLF sandalyelerle tamamlayarak zamansız bir tarz yakalayabilirsiniz. Üstelik açılabilen INGATORP yemek masası ile sofranızda her zaman misafirlere yer var.
 

daha fazla yemek masası

daha fazla sandalye

 

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git