Çizim Yarışması

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen IKEA Çizim Yarışması'na katıldığınız için teşekkür ederiz. Dünyanın her yerinden binlerce çocuğun katılımıyla gerçekleşen Yumuşak Oyuncak Çizim Yarışması'na 70.000’den fazla çizim katıldı. Uluslararası jüri, birbirinden yaratıcı çizimler arasından 10 kazananı seçti.

"Kazanan 10 çizim, çocukların hayallerindeki hayvanların mükemmel bir karışımı niteliğinde. Çocukların, renkleri, şekilleri ve ifadeleri kendi bakış açılarından harika bir şekilde birleştirmeleri, benim de hayal gücümü harekete geçirdi. Bu yarışmanın bir parçası olmak, çocukların heyecan dolu yaratıcı dünyalarına davet edilmek gibi. Müthiş bir mutluluk ve ilham veren, gerçek bir deneyim."
Bodil Fritjofsson, IKEA Çocuk Ürün Geliştiricisi
 

Çizim Yarışması sonuçlanmıştır, işte kazananlar!

Çizim Yarışması

Polonya - Mutlu örümcek
"Bu ses de ne? Bu, enerjik ve çevik örümceğin sesi. Bu arkadaş canlısı örümceğin kocaman dişleri var ve sadece minik bir ısırık almak istiyor."

Avusturya - Mavi kuş
"Bu biraz ninjaya benziyor! Dikkat çeken tavrıyla sanki eğlenceli bir sır saklıyormuş gibi duran Mavi kuş, ters dönmüş gagası ve hızlı ayaklarıyla sizi korumaya geliyor."

Kore - Mor canavar/ejderha/kirpi
"Korkunç görünmeye çalışan ama son derece sevimli olan bu süper kahraman sanki gangnam dansı yapıyormuş gibi."

ABD - Gökkuşağı bulut
Bulutlar genellikle günümüzü aydınlatmaz ama bu bulut kesinlikle renklendiriyor. Canlı renkler ve mutlu bir yüz, işte hepimizin ihtiyacı bu!"

Avustralya - Tilki
"Uyanık tilki , sanki 'Sen ne yapıyorsan, ben de varım!' der gibi. Picasso'nun resimlerini andırması çok hoşumuza gitti."

Almanya - Timsah
"Yüzündeki gizemli şaşkın bakışla çok arkadaş canlısı ve sarılası bir timsah. İnsan neler karıştırdığını ve neler yapacağını bilmek istiyor."

Rusya - Tukan
"Uçmaya hazır! Tek ayağı yerdeyken bile çok hareketli. Rengarenk gagası ise muhteşem."

Japonya - Yumurta şeklinde baykuş
"Bu yumuşak ve sevimli baykuş harika bir arkadaş gibi görünüyor. İfadesi öyle eğlenceli ve küçük, komik ayakları öyle sevimli ki!"

Birleşik arap Emirlikleri - Pofuduk aslan
"Çizgi film karakterine benzeyen kabarık tüylü, büyük, yumuşak pençeli mutlu aslan, her an bir maceraya hazır ama korkmayın, sizi ısırmaz."

Bulgaristan - Tek boynuzlu at-köpek
"Bu köpek büyülü; hem bale yapıyor hem de uçuyormuş gibi görünüyor. Kafasının şekli ve yüzünün ifadesi tam da bunu anlatıyor."

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git