IKEA Yaz İndirimi başlıyor!

Yaz ürünlerinden ev tekstil ürünlerine, çalışma alanlarından sofra ürünlerine kadar çok çeşitli mobilya ve ev aksesuarı, 3 Temmuz - 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında indirimli fiyatlarıyla IKEA mağazalarında ve İnternet Mağazasında!

Yatak odaları gardırop sistemlerinde hediye çeki fırsatı!

PAX ve PLATSA gardırop sistemleri ve dolap içi düzenleyicileri ile hayalinizdeki yatak odası düzenine kavuşabilirsiniz. Her gün giymek için bir şeyler aramak yerine, en sevdiğiniz pantolonun, tişörtün, kemerin ve aksesuarların tam olarak nerede olduğunu bilebilirsiniz.
28 Haziran - 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında yatak odası gardırop sistemlerinde her 1.000 TL’lik alışverişe 100 TL hediye çeki fırsatını kaçırmayın!

PAX planlayıcısı ile gardırobunuzu kendiniz tasarlayın.

PAX - PLATSA

Moda ve zevkler zamanla değişebilir. Ancak giyim ve yaşam tarzınız değişse bile akıllı ve esnek çözümler sunan PAX gardırobunuzu yıllarca kullanabilirsiniz. PAX serisinin iskelet ve kapakları ile KOMPLEMENT dolap içi düzenleme serisinin parçalarını birleştirerek dolabınızı ihtiyacınıza ve zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

PAX Planlayıcı ile hayalinizdeki gardırobu oluşturun.

Gardırobunuzun içini SKUBB Serisi ile yönetin.

PAX - PLATSA

Aradıklarınızı hemen bulabileceğiniz düzenli bir gardırop hazırlanmanızı kolaylaştırır. PAX gardıroplarıyla uyumlu, siyah ve beyaz renkte farklı ölçülerdeki SKUBB kutularla dolabınızın içini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ayakkabılarınızı gözenekli pencereleri olan ayakkabı kutusuna, sık kullanmadığınız giysilerinizi toza karşı korumak için elbise kılıflarına, hafif ve katlanabilir giysilerinizi dolap rayına kolayca asılan bölmeli düzenleyicilere yerleştirerek her şeyi düzenli tutabilirsiniz.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

IKEA Planlayıcılar

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası