IKEA’da yaz indirimi başladı!

Oturma odalarından ev düzenleme ürünlerine, çalışma alanlarından dekorasyon, ev düzenleme ve züccaciye ürünlerine kadar çok çeşitli mobilya ve ev aksesuarı, 28 Mayıs – 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında indirimli fiyatlarıyla IKEA mağazalarında ve İnternet Mağazasında.

Eğlenceli ve renkli çocuk odaları indirimde.

IKEA Çocuk

Çocuklar için rahat ve güvenli bir şekilde uyuyabilecekleri, ilgi alanlarını destekleyen, yeni şeyler öğrenirken eğlenebilecekleri bir çocuk odasına sahip olmak kişiliklerinin gelişmesine yardımcı olur. Çocuklarınıza ve kendinize mutlu bir yaşam alanı yaratmak için yaz indirim fırsatından yararlanın, renkli, eğlenceli ve pratik çözümlerle çocuklarınızın hayal güçlerini besleyin.

Yaz indirimindeki çocuk odası ürünlerini görmek için tıklayın.

Oturma odasının yardımcı oyuncuları: Sehpalar ve büfeler

Oturma odasının mobilyalarını tamamlayan sehpalar, hem elinizin altındaki uzaktan kumanda, dergi, gazete, gözlük gibi küçük eşyaların derli toplu durmasını sağlar hem de aradığınızı kolayca bulmanıza yardımcı olur. Venge, açık kahverengi ve beyaz renkleri bulunan HEMNES yan sehpa, orta sehpa ve büfeler şimdi avantajlı fiyatlarla IKEA yaz indiriminde!

Çalışma masaları ve dönen sandalyelerde yaz indirimi firsatı!

Dekorasyonunuzu yaz indirimindeki ürünlerle tamamlayın.

Ev Dekorasyonu

Yazın gelmesiyle küçük dokunuşlarla evinizin havasını canlandırın. Çerçevelerinizi ve içindeki fotoğrafları değiştirerek evinizi daha kişiselleştirebilir, renkli mumları şık mum tabaklarında sergileyebilir, duvarlarınızı büyük resimlerle süsleyebilirsiniz.

*“İnternete Özel İndirim” logolu ürünlerin stok adetleri sadece İnternet Mağazası stoklarını ifade eder.
Yaz İndirimi süresince indirimli ürünler stoklar ile sınırlı olup, stok durumları ve fiyatlar mağazalar arası farklılık göstermektedir.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

Yenilenen internet mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası Canlı Destek