Dekorasyonu değiştirmenin en pratik yolu: aksesuarlar.

Dekoratif mumlar, şık minderler, hobi sepetleri, renkli saksılar, boy boy çerçeveler... Evinizi küçük ama etkili dokunuşlarla süsleyerek zahmetsizce yenileyebilirsiniz. Üstelik 28 Eylül - 28 Ekim 2018 tarihleri arasında IKEA mağazalarından yapacağınız her 100 TL'lik Ev Aksesuarı alışverişine 20 TL hediye çeki, İnternet Mağazasından yapacağınız her 100 TL'lik Ev Aksesuarı alışverişine 20 TL hediye kuponu kazanabilirsiniz.

Tüm kampanyalı ürünleri görmek için tıklayın.

Bir çiçeklikten fazlası

Özellikle sonbahar ve kış aylarında evin azalan enerjisini, mevsimlik çiçeklerle ve şık saksılarla yükseltebilirsiniz. LANTLIV çiçeklikleri hem saksılarınızı sergilemek hem de sulama kabı, dergi veya mumluk gibi elinizin altında bulundurmak istediğiniz eşyalar için sehpa olarak kullanabilirsiniz.

Sihirli bir dokunuş

100 TL'ye 20 TL Hediye Çeki Kampanyası

Özel bir kutlama yapmayı beklemeden her gün kendinize özel bir ortam yaratın. Her duruma uygun mum ve mumluklar ruh halinizi sihirli bir değnek değmiş gibi bir anda değiştirebilir.

Tarz sahibi sofralar

100 TL'ye 20 TL Hediye Çeki Kampanyası

İster hafta içi hızlı bir kahvaltı için pratik bir sofra kurun, ister hafta sonu kalabalık bir yemek daveti verin, farklı tarz ve renklerdeki tabak, kase, bardak ve servis ürünlerini birleştirerek benzersiz bir sofra hazırlayabilirsiniz.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

Yeni mutfağınızı veya yatak odanızı 3 boyutlu online planlama programlarımızı kullanarak hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası Canlı Destek