Balkonunuzu yaza hazırlayın.

Baharın tadını açık havada, oturma odanızın rahatlığında çıkarın. Balkonunuz ne büyüklükte olursa olsun fonksiyonel ve rahat dış mekan mobilyaları ile zamanın çoğunu açık havada geçirebilirsiniz. Geniş balkonlarda APPLARÖ katlanabilir masa ve sandalye setini bank ile tamamlayabilir, dar balkonlarda düz olarak katlanabilen ASKHOLMEN duvar masası ve sandalyeleri ile yer kazanabilirsiniz.

APPLARÖ Serisinin ürünlerini görmek için tıklayın.

Yaz Ürünleri

Açık havanın tadını yemek masasında çıkarın.

Her zaman açık bir yemek masası, yaz akşamlarının vazgeçilmez buluşma noktalarından biridir. Yaz aksesuarlarıyla süslenmiş sofradaki lezzetli yemekler, ayarlanabilir sandalyelerde uzun saatler boyunca yapılan keyifli sohbetler, birlikte geçirdiğiniz zamanı daha değerli kılar.
Tüm yemek mobilyalarını görmek için tıklayın.

Dışarı taşınmanın zamanı geldi!

Bahçenizde kullandığınız mobilyalar, geçirdiğiniz zamanı daha konforlu ve keyifli hale getirir. Modüler parçaları kombine ederek istediğiniz boyutta ve şekilde bir açık hava oturma grubu oluşturabilirsiniz. Modüler oturma parçalarını birleştirerek alanınıza uygun kanepelerden ve depolama alanı sunan taburelerden, renkli ve yumuşak minderlerden oluşan esnek oturma çözümleri yaratabilir ve bu rahatlığını bahçenize ve terasınıza taşıyabilirsiniz.

Güneş enerjili lambalarla yaz akşamlarınızı uzatın.

Yaz akşamlarında balkonunuzu ve bahçenizi renkli ve sevimli lambalarla süsleyerek aydınlatabilirsiniz. Güneş ışığını enerjiye dönüştüren paneli sayesinde SOLVINDEN lambaları ve aydınlatma zincirlerini gündüz güneşin altında şarj ederek geceye hazır hale getirebilirsiniz. LED'li güneş enerjili masa lambasını, yer lambasını ve hatta sarkıt lambayı, kablo ve fiş gerektirmediği için nereye isterseniz götürebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

METOD ile hayallerinizdeki mutfağa kavuşun.

Kaliteli mutfak, fonksiyonel, yaşayan ve herkesin bir araya toplandığı mutfak demektir. Mutfağınız için hazır bir METOD mutfak dolap sistemi seçebilir veya mutfak ölçüm hizmetimizden yararlanıp kendi mutfağınızı ihtiyaçlarınıza uygun tasarlamaya başlayabilirsiniz.


IKEA'DA ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Mağazalarımıza bekliyoruz

Ailece keyifli bir gün geçirebileceğiniz IKEA mağazalarında, alışveriş deneyimini keşfedin.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

İnternetten alışveriş şimdi daha da kolay

İnternet Mağazamız hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

PLANLAYICILAR

Alışverişe başlamadan önce planlayın

IKEA Planlayıcılar

IKEA'DAN YENİLİKLER

İlham almaya hazır mısınız?

IKEA İyi Fikirler

Size En Yakın
IKEA Mağazası